Business-Relations.pl

Strategie

Nowa siła polskiej marki - Runmageddon S.A.

Twórcy Runmageddonu robią kolejny krok naprzód. Powołują nową spółkę, której głównym celem jest wyjście poza granice Polski i zagraniczna ekspansja marki.

 

Czytaj więcej: Nowa siła polskiej marki - Runmageddon S.A.

ISO 14001 a prowadzenie biznesu

Do niedawna dbanie o ekologię było uznawane za fanaberię. Dziś na szczęście życie w zgodzie ze środowiskiem staje się normą. Dotyczy to zarówno prywatnych gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw.

Czytaj więcej: ISO 14001 a prowadzenie biznesu

adblast.com – rewolucja w reklamie internetowej

Cztery kanały komunikacji internetowej – display, social, search i mobile w jednym miejscu, prosty w obsłudze interfejs, a co najważniejsze optymalizacja wydatków na reklamę w sieci – to wszystko oferuje adblast. Innowacyjna platforma debiutuje na polskim rynku od października tego roku.

 

Czytaj więcej: adblast.com – rewolucja w reklamie internetowej

Wszystko w jednym miejscu – wybierz, co chcesz

Prowadzenie sklepu wiąże się z koniecznością stałego dbania o jego odpowiedni asortyment.

Czytaj więcej: Wszystko w jednym miejscu – wybierz, co chcesz

Warszawa sercem globalnych operacji

Spółka MoneyGram (NASDAQ: MGI), lider w dziedzinie przekazów pieniężnych na całym świecie, uroczyście otworzyła MoneyGram Global Business Center w Warszawie. Dzięki tej inwestycji w regionie powstanie około 500 nowych miejsc pracy dla specjalistów z obszaru sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania operacjami.

Grafika

Czytaj więcej: Warszawa sercem globalnych operacji

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782