Wszystko w jednym miejscu – wybierz, co chcesz

Prowadzenie sklepu wiąże się z koniecznością stałego dbania o jego odpowiedni asortyment.

Jeśli jest to sklep małej lub średniej wielkości, musi mieć produkty szybkozbywalne, artykuły pierwszej potrzeby, chemię, itp., aby być konkurencją dla większych. Jeśli będzie on dobrze zaopatrzony, klienci będą chętnie go odwiedzać, wiedząc, że znajdą w nim to, czego potrzebują. Wielu właścicieli sklepów traci cenny czas i paliwo, jeżdżąc osobiście po różnych hurtowniach w celu nabycia każdego rodzaju asortymentu. Lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług hurtowni kompleksowej. Oferuje ona wszystko w jednym miejscu, a ponadto możliwe są dostawa prosto do sklepu i składanie zamówień przez Internet.

Ta hurtownia to Eurocash. Może poszczycić się współpracą z ponad 600 krajowymi producentami, dzięki czemu ma do zaoferowania ponad 27 tysięcy produktów z takich kategorii jak towary spożywcze, soki i napoje bezalkoholowe, napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, chemia gospodarcza oraz kosmetyki.

W hurtowni tej sieci można także dowiedzieć się, jaki asortyment cieszy się największym zainteresowaniem konsumentów. Jest to cenna wskazówka, zdradzająca w co warto zaopatrzyć swój sklep, aby zapewnić mu ciągły obrót. Hurtowania nie wymaga podpisywania od nikogo dokumentów o stałej współpracy, warto jednak na taką się zdecydować. Dlaczego?

Wygodna opcja dla stałych klientów to możliwość korzystania z platformy internetowej, dzięki której można składać zamówienia online. Każdy klient ma swoje osobiste konto, na którym może, oprócz składania zamówień, sprawdzić także faktury i rachunki. Istnieje opcja zamówienia towaru z dostawą na miejsce, co umożliwia zaoszczędzenie na kosztach paliwa, które zostałoby zużyte na samodzielny przewóz. W skali roku może być to nawet parę tysięcy złotych!

Zaletą korzystania z usług oferowanych przez Eurocash są też liczne promocje, dzięki którym można nabyć towar w atrakcyjnej cenie. Ponadto, firma może przygotować spersonalizowaną ofertę na bazie wyników sprzedaży oraz ilości i rodzaju towaru branego przez klienta. Dodatkowo raz na jakiś czas każdy stały klient bierze udział w losowaniu cennych nagród.

 

Dodaj komentarz