Business-Relations.pl

Wiodące technologie

Śląski Festiwal Naukowy

Na Śląsku i w Zagłębiu nauka od wieków była bliżej ludzi. Bliżej niż w innych częściach Polski, a nawet Europy. Za sprawą przemysłowego bogactwa regionu nasi przodkowie pracujący na kolei, w fabrykach, hutach i kopalniach mieli codziennie do czynienia z nauką stosowaną, czyli z efektami ludzkiej myśli przeobrażonymi w maszyny, technologię produkcji i organizację pracy. Każde urządzenie oraz wytworzone przez człowieka i maszynę przedmioty mają w sobie zapisane dzieje nauk podstawowych, które umożliwiły ich działanie.

Zdjęcia

Czytaj więcej: Śląski Festiwal Naukowy

Kosmiczne podboje

Zdaniem Mirosława Hermaszewskiego kosmonauta tym różni się od zwykłego mężczyzny, że wie kto jest jego dublerem.

Grafika

Czytaj więcej: Kosmiczne podboje

Odkurza i myje

Teraz nie robię porządków raz na jakiś czas, lecz z łatwością i bez wysiłku odkurzam dywany i kanapy oraz myję podłogi zależnie od bieżących potrzeb. 

Czytaj więcej: Odkurza i myje

Logistyka Inwestycje Przyszłość

Zmiana zachowań konsumenckich, wzrost znaczenia handlu na linii Europa – Azja, ewolucja technologii, wzrost sektora e-commerce, robotyzacja magazynów, elektromobilności w transporcie, czy w końcu wykorzystanie dronów i wirtualnej rzeczywistości – to nie futuryzmy, to dziejąca się na naszych oczach ewolucja, przed jaką stoi nie tylko branża. Zmiany te wymuszają nie tylko potrzebę rewizji linii produkcyjnej i łańcuch dostaw ale w równym stopniu kompetencji zatrudnionych i zatrudnianych pracowników.

Grafika

Czytaj więcej: Logistyka Inwestycje Przyszłość

Fakturowanie jeszcze prostsze

Wystawianie faktur to nieodłączny element prowadzenia działalności gospodarczej. Warto ułatwić sobie związane z tym czynności, korzystając ze specjalistycznych programów.

Czytaj więcej: Fakturowanie jeszcze prostsze

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782