Oprogramowanie dla małych firm – sprawdź, czy go potrzebujesz

Wielu właścicieli niewielkich firm handlowych czy usługowych nie decyduje się na zakup odpowiedniego oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw, twierdząc, że są w stanie samodzielnie zapanować nad wszystkimi procesami zachodzącymi w ich firmie. Prawdopodobnie jest to możliwe, ale często odbywa się to dużym kosztem i nie mamy tu na myśli wyłącznie finansów. Zarządzanie własną firmą wiąże się zwykle z koniecznością poświęcenia jej mnóstwa czasu. Mamy doskonały sposób, jak oszczędzić, zarówno czas, jak i pieniądze – bez strat dla Twojego biznesu.

W każdej firmie istnieje szereg powtarzalnych procesów, które muszą być wykonywane i zajmują czas. Oprogramowanie przeznaczone dla małej firmy pozwala zautomatyzować większość rutynowych zadań, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na ważniejszych działaniach. Dobre oprogramowanie pomoże podnieść efektywność operacyjną, mamy tu na myśli zarządzanie zadaniami, dokumentami i harmonogramami, a także monitorowanie poszczególnych procesów.

Oferowane przez nas programy dla małych firm to także poprawa relacji z klientami – dzieje się to dzięki śledzeniu interakcji z nimi, zarządzaniem ich danymi oraz monitorowaniem np. sprzedaży. To pozwoli na dopasowanie oferty Twojej firmy do realnych potrzeb poszczególnych klientów. Programy do zarządzania małą firmą pozwalają na tworzenie analiz, generowanie raportów i monitorowanie najważniejszych wskaźników wydajności. Przełoży się to na śledzenie wyników finansowych, a co za tym idzie na podejmowanie odpowiednich decyzji biznesowych.

Poznaj najlepsze oprogramowanie dla małych i średnich firm

W naszej ofercie znalazły się systemy stworzone specjalnie z myślą o małych firmach i mikro przedsiębiorstwach. Corax i MiniCorax pozwolą Ci przejąć kontrolę nad Twoją firmą, a jednocześnie umożliwią Ci oszczędzenie czasu i kosztów wiążących się zwykle z zarządzaniem własnym biznesem. To nowoczesne rozwiązania, które pozwolą na kompleksową obsługę procesów, w tym na integrację sprzedaży, obsługi klientów oraz magazynów, księgowości itd.

Rozwiązania takie jak Corax i MiniCorax, to przede wszystkim możliwość dopasowania systemu do potrzeb Twojej firmy. Skalowalność sprawia, że możesz dopasować perfekcyjnie oprogramowanie do potrzeb – to wszystkie funkcjonalności znane z klasycznych systemów ERP, dopasowane do realiów małych i mikro przedsiębiorstw. To kompletne rozwiązania, jakich potrzebuje Twoja firma.

Wybierz najlepsze programy dla Twojej firmy

Małe firmy wcale nie muszą oznaczać małej ilości zachodzących w nich procesów. Niewielki magazyn, czy mała firma handlowa lub usługowa także mierzy się z koniecznością koordynowania i kontrolowania szeregu zachodzących w niej działań. Jeżeli chcesz mieć pewność, że masz nad wszystkim pieczę, koniecznie zainwestuj w oprogramowanie dla małych i średnich firm, dzięki niemu bez wysiłku zadbasz o to, aby wszystko działało jak w zegarku.

Corax i MiniCorax to oprogramowanie klasy ERP współpracujące z systemami takimi jak na przykład sklep internetowy czy platformy B2B, dzięki nim masz szansę na bycie konkurencyjnym w swojej branży. Prezentowane oprogramowanie to rozwiązania niezwykle elastyczne, które można z łatwością dopasować do specyfiki firmy. Pomożemy Ci je wybrać i wdrożyć, dopasujemy system tak, aby spełniał perfekcyjnie wszystkie potrzeby Twojej firmy, niezależnie od tego, czym się zajmujesz. Nasze systemy sprawdzają się właściwie w każdej branży.

Dodaj komentarz