Business-Relations.pl

Case

Blik

#blikijest  Szybkie i wygodne płatności mobilne bez użycia karty.

Czytaj więcej: Blik

Jak wybierać lokaty długoterminowe korzystne dla firmy? Poradnik

Lokaty bankowe to skuteczny sposób na pewne i bezpieczne pomnożenie kapitału. Wygenerowanie realnych, z góry określonych zysków ma szczególne znaczenie dla firm. „Pewność jutra” pozwala przedsiębiorcom skutecznie realizować strategie inwestycyjne, planować budżet oraz zachować płynność finansową.
W artykule podpowiemy, jakimi czynnikami się kierować, szukając najlepszej dla firmy lokaty bankowej.

Czytaj więcej: Jak wybierać lokaty długoterminowe korzystne dla firmy? Poradnik

Sage Symfonia

Sage Group plc to wielonarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą główną w Newcastle upon Tyne w Wielkiej Brytanii, które zajmuje się dostarczaniem oprogramowania wspomagającego zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Firma została założona w roku 1981, od roku 1989 jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (LSE), zaś od 1999 roku należy do grona spółek zaliczanych do indeksu FTSE 100. Firma ma swe oddziały w 24 państwach świata i jest największym światowym dostawcą rozwiązań IT dla małych firm.

Sage Group plc jest patronem sali koncertowej Sage Gateshead w Gateshead, która została otwarta 17 grudnia 2004r.

Czytaj więcej: Sage Symfonia

Którego operatora płatności internetowych wybrać?

Coraz więcej osób korzysta z zakupów przez internet. Tego typu zakupy są wygodne, nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy kilka kliknięć i klient ma dokładnie to, czego chciał. Powstają coraz to nowe sklepy internetowe oferujące bogaty asortyment w różnych dziedzinach. Sklepy prowadzące działalność przez internet mają do dyspozycji kilka systemów płatności internetowych. Jednakże na rynku króluje Dotpay oraz PayU. Które rozwiązanie jest lepsze?

Czytaj więcej: Którego operatora płatności internetowych wybrać?

Tłumaczenia techniczne i ich lokalizacja, czyli jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta

Nie samym słowem tłumacz żyje. Słowa, choć to dla nich podstawowe narzędzie pracy, przetłumaczone na język obcy literalnie, nie zawsze oddają sens wypowiedzi, emocje czy intencje nadawcy. Dlatego też, coraz częściej mówi się nie o tłumaczeniu, a o lokalizacji właśnie. Czym jest i dlaczego jest tak ważna w przypadku tłumaczeń technicznych?

Czytaj więcej: Tłumaczenia techniczne i ich lokalizacja, czyli jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782