Business-Relations.pl

Case

Etykieta samoprzylepna personalizowana cyfrowo jako element usprawniający pracę dzisiejszej logistyki.

Logistyka magazynowa w dzisiejszych czasach to skomplikowana maszyna, której głównym zadaniem jest realizacja zamówień na czas. Jak w takim środowisku mogą sprawdzić się personalizowane, przedrukowane etykiety?

Czytaj więcej: Etykieta samoprzylepna personalizowana cyfrowo jako element usprawniający pracę dzisiejszej...

Blik

#blikijest  Szybkie i wygodne płatności mobilne bez użycia karty.

Czytaj więcej: Blik

Którego operatora płatności internetowych wybrać?

Coraz więcej osób korzysta z zakupów przez internet. Tego typu zakupy są wygodne, nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy kilka kliknięć i klient ma dokładnie to, czego chciał. Powstają coraz to nowe sklepy internetowe oferujące bogaty asortyment w różnych dziedzinach. Sklepy prowadzące działalność przez internet mają do dyspozycji kilka systemów płatności internetowych. Jednakże na rynku króluje Dotpay oraz PayU. Które rozwiązanie jest lepsze?

Czytaj więcej: Którego operatora płatności internetowych wybrać?

Jak wybierać lokaty długoterminowe korzystne dla firmy? Poradnik

Lokaty bankowe to skuteczny sposób na pewne i bezpieczne pomnożenie kapitału. Wygenerowanie realnych, z góry określonych zysków ma szczególne znaczenie dla firm. „Pewność jutra” pozwala przedsiębiorcom skutecznie realizować strategie inwestycyjne, planować budżet oraz zachować płynność finansową.
W artykule podpowiemy, jakimi czynnikami się kierować, szukając najlepszej dla firmy lokaty bankowej.

Czytaj więcej: Jak wybierać lokaty długoterminowe korzystne dla firmy? Poradnik

Sage Symfonia

Sage Group plc to wielonarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą główną w Newcastle upon Tyne w Wielkiej Brytanii, które zajmuje się dostarczaniem oprogramowania wspomagającego zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Firma została założona w roku 1981, od roku 1989 jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (LSE), zaś od 1999 roku należy do grona spółek zaliczanych do indeksu FTSE 100. Firma ma swe oddziały w 24 państwach świata i jest największym światowym dostawcą rozwiązań IT dla małych firm.

Sage Group plc jest patronem sali koncertowej Sage Gateshead w Gateshead, która została otwarta 17 grudnia 2004r.

Czytaj więcej: Sage Symfonia

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782