Wymiana walut w Rkantor bez wychodzenia z domu

Miłośnicy podróży doskonale zdają sobie sprawę z tego, że żadna z nich nie obejdzie się bez wymiany waluty. Czynności tej nie da się uniknąć, jeśli zależy nam na tym, by podróż była w pełni udana i odbyła się bez większych przygód. Wymiana waluty powinna odbyć się jeszcze zanim nasza wycieczka się rozpocznie, gdyż w miejscu do którego zmierzamy możemy mieć niemały kłopot z odnalezieniem kantoru lub innego punktu, w który operację tę moglibyśmy przeprowadzić.

Wymień przez Internet, odbierz w banku
 
Rkantor oferuje możliwość wymiany waluty bez posiadania konta walutowego w banku. W jedną krótką chwilę wymienisz dowolną sumę pieniędzy przy pomocy kantoru internetowego. Jeśli zastanawiasz się, czy operacja ta jest w 100% bezpieczna to od razu odpowiadamy, że tak. W dodatku jest ona całkowicie darmowa, bez ukrytych kosztów.
 
W internetowym kantorze znajdziesz aż 19 różnych walut (w tym SEK, CAD czy AUD), dzięki czemu istnieje spore prawdopodobieństwo, że będzie tam również ta, która najbardziej Cię interesuje. Zanim dokonasz wymiany waluty koniecznie sprawdź aktualny kurs franka, euro czy dolara lub innej waluty, jaka najbardziej Cię interesuje.
 
Punktów odbioru wymienionych pieniędzy jest naprawdę sporo, tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz. Najpopularniejszą opcją jest odbiór pieniędzy z jednego spośród 263 oddziałów Raiffaisen Polbank znajdujących się na terenie całej Polski. Istnieje również możliwość przelania pieniędzy na e-mail, na wybrane konto bankowe lub też wypłata gotówki z dowolnie wybranego bankomatu.
 
Miły prezent otrzymany podczas rejestracji
 
Na początku, jak zapewne już się domyślasz, musisz założyć swoje własne konto na stronie Rkantor.com. Rejestracja trwa zaledwie kilka minut, a zaraz potem Twój wirtualny portfel zostaje zasilony 1000 punktami promocyjnymi. Dodatkowo, jeśli podczas rejestracji w wyznaczone pole wpiszesz kod polecający (np. 86842758), na Twoje konto wpłynie 500 dodatkowych punktów. W jedną krótką chwilę możesz zgromadzić w sumie 1500 punktów! Punkty te przez okres pół roku możesz przeznaczyć na wymiany walut po kursie średnim bez spreadu.
 
Mam nadzieję, że Twoja ciekawość co do wymiany walut w Rkantor.com została w pełni zaspokojona. Jeśli natomiast w Twojej głowie nadal pojawiają się pytania dotyczące tego tematu, koniecznie odwiedź wyżej podaną stronę, dzięki której rozwieją się wszystkie Twoje wątpliwości.

Dodaj komentarz