Wyjazdy integracyjne dla firm

Firmy coraz częściej sięgają po oferty wyjazdów typu incentive travel, aby w ten sposób docenić wkład pracowników. Wyjazdy motywacyjne dla pracowników mogą organizować różne firmy, jednak profesjonaliści sięgają po usługi firm, które wskażą, jakie zakątki świata są warte zobaczenia oraz w jaki sposób zorganizować czas w czasie wyjazdu, aby pracownicy docenili zalety wyjazdu sfinansowanego przez pracodawcę.

 Wyjazdy motywacyjne szyte na miarę

Pierwszą decyzją, jaka firma musi podjąć planując wyjazd motywacyjny dla wybranego zespołu pracowników, jest wskazanie organizatora wyjazdu. Choć za wyjazdy incentive travel odpowiadają coraz częściej agencje marketingowe czy eventowe, to większy profesjonalizm oraz bogatszą ofertę takich wyjazdów posiada bez wątpienia biuro podróży. W zależności od możliwości finansowych przedsiębiorstwa wyjazd motywacyjny może być zorganizowany w ramach karnawału w Rio, może obejmować wyjazd na wyścigi na torze Formuły 1 czy zwiedzanie Gwiezdnego Miasteczka. Dla niektórych pracowników motywujący jest pobyt w stolicy hazardu Las Vegas czy kilkudniowy wypoczynek na luksusowym statku, umożliwiający podziwianie karaibskich wysepek. Doświadczenie biura podróży w organizacji wyjazdów dla kluczowych pracowników to również możliwość skorzystania z podpowiedzi specjalistów, którzy wiedzą, jaka forma wypoczynku jest najchętniej wybierana przez konkurencję z branży.

Wspólny wyjazd jako cel działań

Dla firmy eventowej wyjazd motywacyjny jest celem samym w sobie. Nieco inaczej przedstawiają się oczekiwania firm, które niejednokrotnie oczekują od swoich pracowników większego zaangażowania, choćby w działania sprzedażowe. Wspólny wyjazd dla najlepszych pracowników ma stanowić zwieńczenie zwiększonych nakładów pracy. Biuro podróży zorganizuje finalnie wyjazd, ale jednocześnie stworzy wraz z firmą plan działania, aby pracownicy odkrywali kolejne elementy dotyczące wyjazdu, co z kolei będzie miało przełożenie na ich większe zaangażowanie w działania na polu zawodowym.

Dla kogo wyjazdy motywacyjne

Choć w założeniu turystyka motywacyjna jest przeznaczona dla wszystkich pracowników, to firmy decydując się na taką formę nagrody mogą wskazać działy czy też kluczowych pracowników, którzy dzięki wyjazdom motywacyjnym będą się mocno angażować w działania firmy. W oparciu o doświadczenie specjalistów od wyjazdów motywacyjnych opłacająca taki wyjazd firma może zdecydować się na docenienie pracowników działu sprzedaży, marketingu czy szeroko pojętych działów personalnych. Krótki wyjazd w odległe zakątki świata zachęci do dalszego zaangażowania pracowników, którzy podpisali intratne kontrakty z nowymi kontrahentami, z kolei w przypadku pracowników niezwiązanych bezpośrednio ze sprzedażą, większa motywacja do pracy może się wiązać z możliwością kilkudniowego wypoczynku na koszt pracodawcy w ciekawych miejscach w Europie. Długość wyjazdu oraz miejsce organizacji wyjazdu motywacyjnego zależą nie tylko od możliwości finansowych firmy, ale również powinny być dostosowane do grupy pracowników, która poprzez dodatkowe zadania, realizowane w ramach wyjazdu, będzie tworzyć zgrany zespół profesjonalistów.

Doświadczenie w organizacji incentive travels, jakie posiada wyjazdydlafirm.pl to zobowiązanie podkreślające, że wyjazd będzie zorganizowany z zachowaniem najwyższych standardów, także w zakresie profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Do organizacji wyjazdu wskazany jest doradca z doświadczeniem w organizacji i obsłudze wyjazdów dla profesjonalistów. Dodatkowym atutem przemawiającym na korzyść biura podróży jako organizatora wyjazdów motywacyjnych jest gwarancja ubezpieczeniowa, zapewniająca finansową wypłacalność przy organizacji wyjazdu.

Dodaj komentarz