Rewolucja w demakijażu

Firma Phenicoptere została założona w 2011 roku. Jej nazwa wywodzi się ze starofrancuskiego – i oznacza flaminga. To inspiracja pięknem, siłą i naturalnością tego ptaka. Dziś Phenicoptere Sp. z o.o. jest liderem w rozwoju jedynego w swoim rodzaju mikro-włókna.

Więcej zdjęć   

GLOV Hydro Demaquillage to produkty do oczyszczania twarzy, które zostały stworzone, aby usuwać makijaż i inne zabrudzenia wyłącznie z wykorzystaniem wody. Linia GLOV to połączenie materiałów, które wchłaniają wodę i tłuszcz. Jedno włókno jest  do 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa, a w przekroju ma kształt rozgwiazdy, dzięki czemu szybko i skutecznie pochłania makijaż oraz inne zabrudzenia nie podrażniając skóry.

W zależności od ilości nakładanego makijażu możemy użyć: GLOV Comfort, GLOV on-the-go i GLOV Quick Treat. Pierwszy wariant zaopatrzony jest w system czterech rogów dla zmycia nawet mocnego,  profesjonalnego make-upu. Drugi, mający postać niewielkiej rękawiczki, został stworzony głównie jako produkt do zmywania lekkiego makijażu i do pielęgnacji skóry w podróży. Natomiast trzeci, GLOV Quick Treat, pozwala na szybkie poprawienie makijażu w ciągu dnia.

Dodaj komentarz