Business-Relations.pl

Piękny uśmiech

Maya Zapraszamy firmy medyczne i gabinety do współpracy promocyjno - medialnej !

Jubileuszowa, 25. edycja Targów KRAKDENT®

Dbanie o higienę jamy ustnej oraz zdrowy piękny uśmiech to nie wymysł dzisiejszych czasów – pierwsze ślady prób leczenia zębów odnaleźć można w cywilizacji Bliskiego i Dalekiego Wschodu już sprzed 5000 lat p.n.e.! Od tego czasu technika i medycyna zrobiły ogromne postępy, a rozwidlone gałązki do czyszczenia zębów, używane kiedyś przez Hindusów, odeszły do lamusa. Branżowe nowości, innowacyjne rozwiązania technologiczne, wiedza z najwyższej półki, zaprezentowana przez najlepszych specjalistów – przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń branży stomatologicznej w Polsce. W dniach 9-11 marca 2017 roku odbędą się jubileuszowe Targi KRAKDENT®, które już od 25 lat na kilka wiosennych dni skupiają uwagę całej branży. 

Czytaj więcej: Jubileuszowa, 25. edycja Targów KRAKDENT®

Nowe trendy w dentystyce

Oral-B Smart SeriesSzczoteczka Oral-B Smart 4000 wraz z aplikacją na smartfon wpisuje się w najnowsze trendy ochrony zdrowia, które zapewniają spersonalizowaną ścieżkę profilaktyki lub terapii 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Teraz dbanie o higienę jamy ustnej nie jest już tak chaotyczne. Dzięki wielu informacjom i odnośnikom zawartym w aplikacji poziom edukacji dentystycznej ulega podwyższeniu. Można w niej także zapisać dane dotyczące gabinetu i wizyty (dodać jej termin do własnego kalendarza).

Czytaj więcej: Nowe trendy w dentystyce

Zdrowe zęby – zdrowe dzieci

Ferie i zimowe wyjazdy to czas beztroskiego odpoczynku od szkoły. Wyprawiając dzieci na zimowy wypoczynek rodzice nie powinni jednak zapominać o zadbaniu także w tym czasie o odpowiednią higienę zębów u swoich pociech. Marka Jordan przygotowała szczoteczki do zębów dla dzieci w wieku 6-9 lat, które dzięki dołączonej osłonce na włosie, doskonale sprawdzą się w podróży. Starsze dzieci mogą wybierać spośród designerskich wzorów szczoteczek Individual.

 

 Więcej zdjęć

Czytaj więcej: Zdrowe zęby – zdrowe dzieci

Wyjątkowy KRAKDENT 2015!

Takiej edycji Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® jeszcze nie było! Po raz pierwszy jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej i wiodąca impreza w naszym kraju odbędzie się w nowoczesnym centrum targowo-kongresowym EXPO Kraków. Przez trzy dni (19-21 marca) stomatolodzy z Polski i z zagranicy będą mogli poznać nowości prezentowane przez 300 wystawców z całego świata. Co ciekawe, cała powierzchnia wystawiennicza została sprzedana kilka miesięcy temu (!), co świadczy o ogromnym zainteresowaniu i randze wydarzenia organizowanego przez Targi w Krakowie.

Czytaj więcej: Wyjątkowy KRAKDENT 2015!

Piękny uśmiech to czyste zęby!

 Czyszczenie wąskich przestrzeni międzyzębowych z płaską nicią dentystyczną marki Jordan

Myjąc zęby nie powinniśmy zapominać o dokładnym czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych. Przy ciasno ułożonych zębach, gdy jeden niemal przylega do drugiego, często szczoteczka nie jest w stanie usunąć wszystkich zanieczyszczeń. Marka Jordan przygotowała płaską nić do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych Easy Slide Fresh, która pozwala łatwo dotrzeć do wąskich przestrzeni między zębami i kilkoma ruchami usunąć nagromadzone zanieczyszczenia i resztki pokarmu. Jej niestrzępiąca się struktura jest nasączona pastą do zębów i fluorem, co dodatkowo chroni zęby na dłużej i daje uczucie świeżości.

 

Czytaj więcej: Piękny uśmiech to czyste zęby!

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782