Business-Relations.pl

Azja

Delia Cosmetics na targach Cosmoprof Asia

W dniach 11-13 listopada 2013 r. w Hong Kongu odbyły się targi Cosmoprof Asia. Delia Cosmetics po raz kolejny zaprezentowała tam swoje produkty. Targi Cosmoprof Asia w Honk Kongu to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży kosmetycznej. W tegorocznej edycji na łącznej powierzchni 81500 m2, w 22 pawilonach wzięło udział ponad 2350 wystawców, w tym aż 30 firm z Polski.

 

Zdjęcia

Czytaj więcej: Delia Cosmetics na targach Cosmoprof Asia

Warsztaty nt. importu z Chin

Warsztaty „Import z Chin” są wyjątkową okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego. Warsztaty 2-dniowe w Gdyni zapewniają jeszcze większą dawkę wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej!

W ciągu tych dwóch dni dnia uzyskasz pigułkę wiedzy, która jest wynikiem ogromnego, ponad 20-letniego doświadczenia Trenera. A ponadto ...

Czytaj więcej: Warsztaty nt. importu z Chin

Armenia, Gruzja, Mołdawia, Ukraina

-Prowadzenie interesów na terenie Gruzji, a na Ukrainie to niebo a ziemia-podkreślał Ireneusz Derek, Prezes Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców Na Ukrainie podczas panelu „Współpraca gospodarczo-biznesowa pomiędzy Europą a Armenią, Gruzją, Mołdawią i Ukrainą”, który odbył się w drugim dniu tegorocznego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wśród wymienianych przez prelegentów barier najczęściej wymieniano brak informacji oraz korupcję. To ostatnie negatywne zjawisko najsilniej zarysowane jest w krajach takich jak Mołdawia, Kazachstan czy Uzbekistan.

 

Zdjęcia z kongresu: http://business-relationslifestyle.blogspot.com/2013/09/iii-kongres-msp.html

 

Czytaj więcej: Armenia, Gruzja, Mołdawia, Ukraina

Misja gospodarcza z Malezji

Na Śląsk przybyła misja gospodarcza z Malezji. Przedsiębiorcy zainteresowani są pozyskaniem kontaktów w branży stalowej, mechanicznej oraz okołomotoryzacyjnej. Wizyta w Katowicach odbywa się w ramach misji gospodarczej organizowanej z inicjatywy i na prośbę InvestPerak, Agencji Regionalnej Stanu Perak w Malezji. Misja obejmuje Polskę i Węgry. Liderem misji jest Tan Sri Mustafa Mansur, Członek Zarządu InvestPerak oraz Członek Zarządu MATRADE, tj. Agencji ds. Promocji Handlu Malezji. Ambasadę Malezji reprezentuje Jego Ekscelencja Dato' Jamaluddin Sabeh, Ambasador Malezji w Polsce oraz Pani Nor Aida Wasir, Komisarz ds. Handlu Malezji, MATRADE.

Czytaj więcej: Misja gospodarcza z Malezji

Polsko-japońskie seminarium gospodarcze

 Związek Pracodawców Shokokai oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych we współpracy z Ambasadą Japonii i Japońską Organizacją Handlu Zagranicznego JETRO mają przyjemność zaprosić na seminarium "Jak efektywnie rozwijać polsko-japońskie stosunki gospodarcze?"

Seminarium odbędzie się  29 października 2012 r. o godz. 11.00  (rejestracja od 10.30) w siedzibie Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych. Miejsce: Centrum Informacyjne PAIiIZ, ul. Bagatela 12, Warszawa.

Czytaj więcej: Polsko-japońskie seminarium gospodarcze

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782