Business-Relations.pl

Azja

Polsko - Gruzińska Izba Przemysłowo - Handlowa wspiera Runmageddon Kaukaz

Już od początku roku trwają przygotowania do drugiej edycji Runmageddonu Global w Gruzji. W związku z zaplanowanym na wrzesień wydarzeniem, Polsko - Gruzińska Izba Przemysłowo - Handlowo podjęła decyzję o współpracy z polskim organizatorem ekstremalnego biegu.

Czytaj więcej: Polsko - Gruzińska Izba Przemysłowo - Handlowa wspiera Runmageddon Kaukaz

Delia Cosmetics na targach Cosmoprof Asia

W dniach 11-13 listopada 2013 r. w Hong Kongu odbyły się targi Cosmoprof Asia. Delia Cosmetics po raz kolejny zaprezentowała tam swoje produkty. Targi Cosmoprof Asia w Honk Kongu to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży kosmetycznej. W tegorocznej edycji na łącznej powierzchni 81500 m2, w 22 pawilonach wzięło udział ponad 2350 wystawców, w tym aż 30 firm z Polski.

 

Zdjęcia

Czytaj więcej: Delia Cosmetics na targach Cosmoprof Asia

Misja gospodarcza z Malezji

Na Śląsk przybyła misja gospodarcza z Malezji. Przedsiębiorcy zainteresowani są pozyskaniem kontaktów w branży stalowej, mechanicznej oraz okołomotoryzacyjnej. Wizyta w Katowicach odbywa się w ramach misji gospodarczej organizowanej z inicjatywy i na prośbę InvestPerak, Agencji Regionalnej Stanu Perak w Malezji. Misja obejmuje Polskę i Węgry. Liderem misji jest Tan Sri Mustafa Mansur, Członek Zarządu InvestPerak oraz Członek Zarządu MATRADE, tj. Agencji ds. Promocji Handlu Malezji. Ambasadę Malezji reprezentuje Jego Ekscelencja Dato' Jamaluddin Sabeh, Ambasador Malezji w Polsce oraz Pani Nor Aida Wasir, Komisarz ds. Handlu Malezji, MATRADE.

Czytaj więcej: Misja gospodarcza z Malezji

Warsztaty nt. importu z Chin

Warsztaty „Import z Chin” są wyjątkową okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego. Warsztaty 2-dniowe w Gdyni zapewniają jeszcze większą dawkę wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej!

W ciągu tych dwóch dni dnia uzyskasz pigułkę wiedzy, która jest wynikiem ogromnego, ponad 20-letniego doświadczenia Trenera. A ponadto ...

Czytaj więcej: Warsztaty nt. importu z Chin

Armenia, Gruzja, Mołdawia, Ukraina

-Prowadzenie interesów na terenie Gruzji, a na Ukrainie to niebo a ziemia-podkreślał Ireneusz Derek, Prezes Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców Na Ukrainie podczas panelu „Współpraca gospodarczo-biznesowa pomiędzy Europą a Armenią, Gruzją, Mołdawią i Ukrainą”, który odbył się w drugim dniu tegorocznego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wśród wymienianych przez prelegentów barier najczęściej wymieniano brak informacji oraz korupcję. To ostatnie negatywne zjawisko najsilniej zarysowane jest w krajach takich jak Mołdawia, Kazachstan czy Uzbekistan.

 

Zdjęcia z kongresu: http://business-relationslifestyle.blogspot.com/2013/09/iii-kongres-msp.html

 

Czytaj więcej: Armenia, Gruzja, Mołdawia, Ukraina

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782