Armia Fight Night

Zapraszamy w dniu 7.03.2020r. do CH Arena w Gliwicach na godz. 18 na pokaz specjalny!
Armia Fight Night to organizacja zrzeszająca polskich żołnierzy walczących zawodowo na zasadach MMA. Gale AFN transmitowane są na kanałach grupy Polsat. Gale te w sposób szczególny wyróżniają się spośród innych wydarzeń sportów walki w kraju i Europie. Ich grupa odbiorców, to nie tylko środowiska sportowe i związane z militariami, lecz właściwe każdy Polak utożsamiający się z wartościami patriotycznymi. Z tego powodu patronat nad galami objął gen. dyw. Jarosław Gromadziński. 

Od 2016 roku zorganizowali 7 gal w różnych miastach w Polsce.  Wszystkie wydarzenia transmitowane są na kanałach grupy Polsat. Średnia liczba widzów i odbiorców jednej gali w 2019 roku wynosiła 5,57 mln.
 
Link do filmu promocyjnego jednej z gal:
 
Wypowiedź Dyrektora Sportowego Telewizji Polsat pana Mariana Kmity o galach AFN:
 
 
Wypowiedź Generała Dywizji Jarosława Gromadzińskiego o galach AFN:
 

Święto architektury i designu w Katowicach. Wystawy, atrakcje, prezentacje i warsztaty dla wszystkich, którzy kochają dobry design i architekturę. Za nami Dni Biznesowe, a dziś i jutro zapraszamy na Dni Otwarte.

Największe wydarzenie poświęcone trendom w architekturze, wzornictwie i nieruchomościach.

Udział w wydarzeniu wzięło 9 tys. gości – architektów, projektantów, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych oraz pasjonatów designu. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w debatach 4 Design Days. Zapraszamy na kolejne wydarzenie tego typu już za rok.

Filmik: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4715448968492640&id=100000827517970

#4DesignDays @Laufen.Polska #kartelbylaufen

Dodaj komentarz