Wizytówka Wiecznego Miasta

 dr_l2_1Podobno, gdy da się kobiecie właściwe obuwie zdolna jest podbić świat. Efekt WOW! wywołuje także dobrze dobrana stylizacja oraz … pielęgnacja. Twarz i jej okolice stanowią przecież obszar, na który najbardziej zwracamy uwagę podczas interakcji. W historii ludzkości znane są liczne przykłady ile zdziałać potrafi kobieca uroda. Na cześć Heleny Trojańskiej będącej symbolem triumfującej urody kobiecej Amerykanie ukuli nawet jednostkę kobiecego piękna, którą nazwali miliheleną. Dzięki odkrywającym i wzbogacającym kobiecą urodę preparatom pielęgnacyjnym DR. LAURANNE kobiece piękno, z pewnością, nabiera dodatkowej wartości miliardów milihelen.

dr_l3_1Kosmetyki DR. LAURANNE cechuje wyjątkowa dbałość o szczegóły. Estetyka i design ich opakowania jest zupełnie wyjątkowa. Opakowania jednostkowe, słoiczki wraz z instrukcjami użytkowania i informacjami o wszystkich produktach marki oraz danymi teleadresowymi firmy, umieszczane są w tekturowych tubach o wysokości 10 cm. Otwierane od góry tuby są w kolorze jakim znakowana jest dana linia preparatów. I tak kosmetyki z linii HELIXIR pakowane są w fioletowe kartoniki z logo firmy na górze, a te z linii MOONLIFE w marynarski granat. Na spodzie każdego z nich można informacje o rodzaju danego kosmetyku, jego przeznaczeniu, sposobie użycia, składzie, sposobie postępowania w razie kontaktu z oczami, kraju produkcji (Włochy), adresie strony internetowej producenta, terminie przydatności liczonym od daty produkcji i tym liczonym od daty otwarcia, oznaczeniu serii, objętości (w jednostkach miar europejskich i z systemu anglosaskiego) oraz sposobie recyclingu. Wszystkie te informacje podane są w języku włoskim oraz angielskim, łacinie bądź za pomocą powszechnie znanych ikon. Do preparatów sprzedawanych na rynku polskim dołączane są teksty na naklejkach w naszym rodzimym języku.

Kolejnym ważnym aspektem wartym podkreślenia jest sposób zabezpieczenia samego kosmetyku. Te w słoiczkach zakręcanych na wieczko dodatkowo zabezpieczane są pod nim folią, która otwiera się dopiero przy pierwszym otwarciu, zaś te w pojemniczkach z pompką dodatkowo mają zabezpieczenie w postaci dodatkowo nakładanego na dozownik wieczka.

 

Moc Natury

ARSGNM – ten akronim angielskiego powiedzenia „A Rolling Stone Gathers No Moss”, czyli „Toczący się kamień nie porasta mchem” doskonale oddaje emocje jakie wywołuje u mnie marka DR. LAURANNE albowiem tylko ciągłe wyzwanie robienia czegoś nowego i złożonego wydaje się być proste. Inspiracje czerpane z Natury nie są li tylko domeną tej marki. Naukowcy opracowujący sieci informatyczne bazowali na przykład na strukturach budowy mrowiska, inny pracują nad wykorzystaniem zjawiska biomimetyzmu.

dr_l4_1HELIXIR DAY CREAM FOR DRY SKIN 50 ml

Doskonale się wchłania. Ma kremową konsystencję i delikatny przyjemny zapach. Doskonale nawilża i daje długotrwałe uczucie komfortu. Zawiera filtry słoneczne, a więc chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV. Doskonale regeneruje skórę po zabiegach aparaturowych i opalaniu. Jego regeneracyjne właściwości potwierdzone są licznymi badaniami naukowymi (“Skin Pharmacology and Physiology “ January 2008, 21:15-22).

BEAUTY EYE ANTIWRINKLE WAX MOONLIFE 30 ml

Cudnie pachnie i perfekcyjnie pielęgnuje okolice oczu. Wygładza, ujędrnia i rozjaśnia cienie pod oczami. Nie podrażnia i nie wywołuje alergii. Długimi latami szukałam idealnego preparatu pod oczy. Ten krem-wosk na bazie olejów roślinnych i wosków spełnia wszystkie moje oczekiwania. To preparat, nie zawahałabym się użyć określenia, idealny!

Behind Your Beauty

Kosmetyki DR. LAURANNE powstają w samym centrum Rzymu. Są wspaniałą wizytówką tego Wiecznego Miasta. To idealny podarunek dla kobiet ceniących luksus. Firma Noah Naturelle będąca ich wyłącznym dystrybutorem na terenie naszego kraju oferuje możliwość zamówienia kosmetyków na prezent. Zapewnia odpowiednie opakowanie oraz dedykację.

Sklep internetowy noahnaturelle.pl prowadzony przez firmę NOAH z siedzibą w Końskich ul. Wojska Polskiego 1/77, który znajduje się na stronie http://noahnaturelle.pl/sklep.html umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

Polecam!

 Maya M. Kowalczyk

 

Dodaj komentarz