Słynna dieta ALLÉVO® już w Polsce!

 allevo1Postanowiłaś schudnąć i utrzymać wagę? JEDZ I CHUDNIJ! SŁYNNA DIETA ALLÉVO® JUŻ W POLSCE!

Gdy chcemy pozbyć się kilku, a nawet kilkunastu zbędnych kilogramów, aby czuć się zdrowiej i piękniej oraz zmieścić się w ulubione sukienki, trzeba opracować strategię działania. Na szczęście nie musimy zaprzątać sobie nią głowy–specjaliści zrobili to za nas–i stworzyli opartą na trzech fazach metodę Allévo®. Bazuje ona na środkach spożywczych o niskiej wartości energetycznej, które zastępują całodzienną dietę. Co ważne, stosując Allévo®, dostarczamy organizmowi tego, czego on potrzebuje, równocześnie tracąc na wadze.

METODA ALLÉVO® TO:

• Skuteczna utrata wagi i utrzymanie pięknej sylwetki bez konieczności bycia głodną, zmęczoną czy rezygnacji ze wszystkich ulubionych potraw.

• Całodzienne bardzo niskokaloryczne posiłki o unikalnym składzie.

Smaczne produkty w połączeniu z bezpłatnym Trenerem Kontroli Wagi dostępnym na www.allevo.pl

allevo3PRODUKTY ALLÉVO® SĄ DOSTĘPNE:

-we wszystkich drogeriach Rossmann

-w aptekach

-w wybranych hipermarkatech Tesco (w strefie kosmetyczno-farmaceutycznej)

 

METODA ALLEVO® SKŁADA SIĘ Z TRZECH FAZ:

 

1.       Faza Startowa (Kick Start), w której należy zamienić regularne posiłki na smaczne i łatwe w przygotowaniu odżywcze zupki i koktajle. Trwa maksymalnie dwa tygodnie i polega na tym, że można wymienić wszystkie posiłki na pięć torebek Allévo dziennie w przypadku kobiet i sześć torebek w przypadku mężczyzn. Polecana jest osobom z nadwagą, bądź otyłością (BMI powyżej 25).  

Jak stosować: Istnieje szeroka gama produktów Allévo®, m.in. zupy, koktajle, shaki o różnych smakach, które można dowolnie konfigurować w ciągu doby. 5 (6) torebek dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych i nie więcej niż 580 (700) kcal.  Tymczasem przeciętna prawidłowo skomponowana dieta dostarcza 2000–3000 kcal. Należy pamiętać także o piciu dużej ilości wody (min. 2 l dziennie). Efektem jest wyraźny spadek wagi, motywujący do dalszego odchudzania.

allevo22.       Faza Utraty Wagi, w której indywidualnie ustalona dieta składa się z normalnych posiłków uzupełnionych produktami Allévo®. Dzięki temu nie musisz rezygnować ze wszyst kich swoich ulubionych potraw. 

Jak stosować: Na tym etapie należy spożywać 2-3 posiłki konwencjonalne i, aby uniknąć pomijania posiłków, uzupełniać całodzienne menu 2-3 dowolnymi produktami Allévo® (VLCD lub LCD). W tej fazie zalecana jest również regularna aktywność fizyczna. Optymalne, zalecane tempo utra ty wagi to około 0,5 kg przez tydzień. Należy pamiętać o tym, że po dwóch tygodniach Fazy Startowej, kiedy spożywa się tylko zupki i koktajle Allévo, żołądek jest przyzwyczajony do mniejszych porcji. Klasyczne posiłki należy wprowadzać w małych porcjach, stopniowo zwiększając ich kaloryczność. Ważne jest, aby nadal trzymać się zasady pięciu posiłków w ciągu dnia. Dodatkowo polecane jest spożywanie dużej ilości wodnistych warzyw takich jak ogórki, pomidory, kabaczek czy dynia.

 

3.       Faza Stabilizacji, która ma pomóc w utrwaleniu i utrzymaniu prawidłowej masy ciała. 

Jak stosować: W Fazie Stabilizacji należy komponować menu w oparciu o konwencjonalne dania uzupełniane produktami Allévo®. Dla utrwalenia prawidłowej wagi należy jeden dzień w tygodniu stosować tylko produkty Allévo®. Alternatywnie można kontynuować codzienną dietę poprzez zastąpienie jednego posiłku w ciągu dnia wybranym produktem Allévo®. W tej fazie również zalecana jest aktywność fizyczna.

 

TRENER KONTROLI WAGI ALLÉVO®

Gwarancją sukcesu jest wsparcie oraz rady Trenera Kontroli Wagi Allévo®. Trener Kontroli Wagi Allévo® to bezpłatna aplikacja, dostępna na stronie www.allevo.pl, która ułatwia odchudzanie. Wystarczy się zalogować, podać aktualne dane (wzrost, obwód talii, masę ciała oraz wagę docelową) – i otrzymamy spersonalizowane informacje z zakresu dietetyki i odżywiania, motywacji oraz aktywności fizycznej. Informacje te przedstawione będą za pomocą wykresów i diagramów, na podstawie poziomu wartości kalorycznych i odżywczych spożywanych posiłków (5 posiłków dziennie) i konkretnych aktywności fizycznych. Poprzez codzienne wypełnianie swoich parametrów będziemy mogli obserwować postępy, analizować je oraz planować kolejne kroki.

WEIGHT LOSS BŁONNIK POKARMOWY STOSOWANY DO KONTROLI MASY CIAŁA

Allévo® Weight Loss zawiera glucomannan, jeden z najbardziej chłonnych błonników pokarmowych, który wchłania płyn znajdujący się w żołądku, tworzy żel i pęcznieje osiemdziesięciokrotnie. Żel wypełnia część żołądka i wywołuje przyjemny efekt sytości. Prowadzi do zmniejszenia ilości przyjmowanych pokarmów oraz w konsek wencji do obniżenia masy ciała. Dzięki Allévo® Weight Loss żołądek opróżnia się wolniej, co sprawia, iż uczucie sytości utrzymuje się dłużej. Pomaga uzyskać większą utratę masy ciała, jeśli jest stosowany w połączeniu z dietą niskokaloryczną.

Dawkowanie:

• Dwie kapsułki Allévo® Weight Loss należy połknąć w całości, popijając płynem, w ilości co najmniej 200 ml (o temperaturze nieprzekraczającej 300C), około 1 godzinę przed posiłkiem. Stosować trzy razy dziennie. W trakcie trwania kuracji zaleca się picie co najmniej 1,5—2 l wody dziennie.

• Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki (6 kapsułek/dzień).

• Po każdej 30-dniowej kuracji należy zrobić tygodniową przerwę

Cena: 60 kapsułek/ 27,21 PLN

 

SHAKER

Idealnie sprawdza się do przygotowania koktajli i shake’ów Allevo®. Specjalne sitko umieszczone w środku, pozwala na szybkie i proste przygotowanie napoju bez grudek. Zaleca się używanie shakera tylko do zimnych napojów.

Cena: 12,80 PLN

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI I PRZECHOWYWANIE

Zupy, koktajle i shaki:

• Produkty Allévo® nie powinny być stosowane jako jedyne źródło odżywiania u dzieci, młodzieży, osób starszych, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub też osób z zaburzeniami odżywiania, ponieważ utrata wagi przez te grupy osób może być niezdrowa.

• Produkty Allévo® nie mogą być stosowane jako jedyne źródło odżywiania u osób z nadwagą z komplikacjami (np. cukrzyca, choroby serca, choroby naczyniowe lub zaburzenia przemiany materii) bez konsultacji lekarskiej.

• Produkty Allévo® nie mogą być stosowane jako jedyne źródło odżywiania przez okres dłuższy niż 2 tygodnie bez konsultacji lekarskiej.

• Produkty Allévo® dostarczają odpowiednie dzienne ilości wszystkich niezbędnych składników odżywczych*.

• Po 2 tygodniach stosowania Allévo® jako środka spożywczego zastępującego całodzienną dietę produkty Allévo® można stosować jako uzupełnienie właściwie zbilansowanej diety, zastępując nimi poszczególne posiłki.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Ważne, aby poza Allévo® pić dużo płynów niskokalorycznych (najlepiej wodę), w ilości co najmniej 1,5 litra dziennie.

Jeśli utrzymanie zmniejszonej masy ciała ma się udać, należy wyrobić w sobie zdrowe nawyki żywieniowe oraz sportowe.

Batony LCD

• Nie powinny być stosowany przez dzieci, młodzież, kobiety w ciąży ani przez osoby z zaburzeniami odżywiania.

• Osoby mające zaburzenia przemiany materii mogą stosować produkt wyłącznie w porozumieniu z lekarzem.

• Zaleca się picie dużych ilości wody.

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Allévo® Weight Loss

• Allévo® Weight Loss może prowadzić do obniżenia poziomu cukru we krwi, co z kolej zmniejsza wydzielanie insuliny.

Przed użyciem Allévo® Weight Loss diabetycy powinni skonsultować się z lekarzem prowadzącym leczenie.

• Allévo® Weight Loss może wchodzić w interakcje z lekami, które należy połykać. Osoby stosujące takie leki powinny

przyjmować je 1 godzinę przed lub 4 godziny po zastosowaniu Allévo® Weight Loss.

• Nie należy stosować Allévo® Weight Loss podczas ciąży i karmienia piersią, ponieważ spadek masy ciała w tym okresie nie jest zdrowy.

• Nie należy stosować Allévo® Weight Loss w przypadku występowania zaburzeń pokarmowych lub jeżeli wskaźnik BMI** nie przekracza 18,5.

• Produktu nie powinny stosować osoby mające problemy z połykaniem.

• Nie zaleca się przyjmowania Allévo® Weight Loss przez dzieci poniżej 12. roku życia.

• Nie należy przyjmować kapsułek, które są uszkodzone, mokre lub zniszczone. Należy je połykać w całości, nie wolno ich żuć.

• W przypadku problemów z połknięciem Allévo® Weight Loss nie należy próbować ponownie połykać tej samej kapsułki.

Należy zastąpić ją nową z uwagi na istnienie niewielkiego ryzyka, że kapsułka zacznie pęcznieć zbyt wcześnie.

 

*Stosując 5 torebek w przypadku kobiet i 6 torebek w przypadku mężczyzn, przez okres nie dłuższy niż 2 tygodnie.

**Body Mass Index – wskaźnik masy ciała.

Producent: Cederroth Polska S.A.

ul. Polna 21
05-250 Radzymin

Dodaj komentarz