Sushi Kushi

Irasshaimase, Witajcie, Poszukiwacze smaków Kraju Kwitnącej Wiśni. Pragniemy Was zaprosić na ucztę złożoną z sushi, ramenów, ryb morskich i glonów polanych naszą tajną bronią – sosem unagi. Delektujcie się nową odsłoną Sushi Kushi!

Nigiri, hosomaki, futomaki? Poznaj wspaniałe smaki Japonii w Sushi Kushi.

Zapraszamy: https://www.sushikushi.com/promocje-aktualnosci, FB, Instagram i Google Maps – spacer wirtualny: 7MV7+5V Gliwice

Wszystkich tych przysmaków i wiele więcej, w najróżniejszych wydaniach, można skosztować w gliwickiej restauracji, proponującej prawdziwą ucztę dla podniebienia rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni. Przygotowywane ręcznie, wyłącznie ze świeżych składników najwyższej jakości. W menu pysznią się m.in. futomaki z paluszkami krabowymi czy californie z soczystym łososiem, serkiem Philadelphia, ogórkiem i kampyo. Przystawki towarzyszące daniu, takie jak sałatki Wakame czy Kimchi, pobudzą kubki smakowe. Mieszanki herbat ukoją zaś zmysły i w zależności od gatunku, uspokoją lub orzeźwią. Jako danie główne, oprócz tradycyjnego sushi, świetnie sprawdzą się również zupy i makarony: japoński rosół wołowy Ramen, malezyjska zupa kokosowa Laksa czy Sweet Soy Noodles. Zwieńczeniem uczty mogą stać się maki w słodkim wydaniu, takie jak Mango Roll z mango i świeżą miętą czy Banana Roll z wiórkami kokosowymi i czekoladowym kremem. Restauracja niedawno zmieniła lokalizację i mieści się teraz w samym sercu miasta, przy ulicy Bankowej 8. Jest częścią ogólnopolskiej, znanej już marki w nowym miejscu i jeszcze lepszej odsłonie. W dni powszednie Sushi Kushi pracuje dla Państwa już od godziny 11:00, dzięki czemu każdy klient może zajadać się swoim ulubionym Lunch Setem podczas przerwy w pracy. W piątki i soboty restauracja jest do dyspozycji aż do 23:00, tak żeby na żadnym stole nie zabrakło jedzenia w trakcie wieczornego spotkania z rodziną czy przyjaciółmi. Sushi Kushi można odwiedzić nie tylko osobiście, ale i wirtualnie. Zamawianie online za pośrednictwem strony www.sushikushi.com lub aplikacji mobilnej ułatwiają przejrzyste opisy i zdjęcia. Łatwy w obsłudze system, szybkie zamówienie i już wkrótce apetyczne sushi trafia na stół zamawiającego. Kontakt z restauracją możliwy jest również telefonicznie, pod numerem 32 72 32 782.

Zamawiaj przez aplikację i uzyskaj specjalne zniżki. Link: Aplikacja

Wszystkich sportowców zapraszamy do zapisania się do grupy MySportsSite na https://www.facebook.com/maya.kowalczyk.10. Może i Wam Mikolaj zostawi prezent pod matą, w bucie sportowym albo skarpecie.

Dodaj komentarz