Styczeń okazji w JULA

Początek roku w JULA obfituje w akcje specjalne dla Klientów. Już od 14 stycznia dla wszystkich dostępna jest opcja zakupów „Prawdziwe raty 0%” a pod koniec miesiąca rozpocznie się akcja „Kup 3 zapłać za 2” .

 

 

Od 14 do 27 stycznia 2015 w 11 sklepach sieci JULA na terenie Polski będzie można dokonać zakupów korzystając z oferty rat 0%. Wszyscy, którzy w JULA znajdą dla siebie lub swoich bliskich wymarzone produkty będą mogli rozłożyć ich zakup na nieoprocentowane raty. Raty udzielane będą na zakupy obejmujący cały asortyment sieci, przy zakupach powyżej 100 zł z pomocą Credit Agricole Bank Polska S.A.  W przedostatni weekend stycznia (23.01- 08.02) rozpocznie się kolejna akcja „Kup 3 – zapłać za 2”. Przez ponad dwa tygodnie kilkadziesiąt produktów z oferty multimarketu zostanie objęte specjalną promocją, w której przy zakupie 3 rzeczy Klient zapłaci tylko za dwie z nich. 

***

W rozumieniu Ustawy o kredycie konsumenckim z 12.05.2011 r. dla kredytu na zakup towarów i usług w wysokości 1400 zł (całkowita kwota kredytu), spłacanego w 10 miesięcznych równych ratach kapitałowo-odsetkowych (okres obowiązywania umowy 10 miesięcy) z oprocentowaniem nominalnym 0% (stopa stała),  prowizją za udzielenie kredytu w wysokości 0 zł, opłata za ochronę ubezpieczeniową w kwocie 0 zł: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0 %, całkowita kwota do zapłaty wynosi 1400 zł, całkowity koszt kredytu wynosi 0 zł (z czego odsetki wynoszą 0 zł) a kwota raty miesięcznej wynosi 140 zł.

Przy składaniu wniosku o kredyt prosimy o udokumentowanie dochodu. Szczegółowy opis akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie www.credit-agricole.pl oraz pod numerem 801 33 00 33 (koszt połączenia wg taryfy operatora).

Regulamin oferty znajduje się w Punktach Sprzedaży Jula Poland sp. z o.o. oraz na www.jula.pl Oferta ważna do 27 stycznia 2015 roku.

***

Jula – szwedzka sieć multimarketów posiada w Polsce obecnie 11 sklepów. W Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Słupsku, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Bielsku-Białej oraz Szczecinie osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem odkryją sklep dla siebie. W JULA Klienci znajdą wszystko co jest potrzebne do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie JULA znajdą się produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz wiele akcesoriów dla osób, aktywnie spędzających czas m.in. wędkując, wędrując czy jeżdżąc na rowerze. Jula to sklepy dla praktycznie myślących klientów.

Dodaj komentarz