Stary Hangar – Nowe Życie

SH_ulotka_wakacyjna_A6_2 Bądź FIT, aby zapewnić sobie zdrowie i sprawność fizyczną, bądź WELL, aby w pełni korzystać ze swojej doskonałej formy!

Fitness & Wellness Club Stary Hangar to miejsce wyjątkowe w skali całego kraju. Powstały na początku XX w. obiekt lotniska został współcześnie zrewitalizowany i w wysmakowanym stylu adaptowany. To klub z niepowtarzalną atmosferą, gdzie fitness oznacza nie tylko system ćwiczeń, ale także styl życia dający poczucie satysfakcji z optymalnie wykorzystanego czasu na relaks, w sportowej oprawie. Panuje tutaj harmonia i profesjonalizm. Do dyspozycji uczestników jest najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń najnowszej generacji, rozbudowana strefa saun, squash, badminton oraz 3 przestronne sale do zajęć w grupach.

Uwaga na promocję! W czerwcu 15 % zniżki na pakiet Squash & Wellness. W lipcu i sierpniu klub zaprasza na wakacyjne last minute – w okresie wakacji pakiet active tańszy o 50%! Leć się zapisać już dziś!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Fitness & Wellness Club Stary Hangar wykorzystuje najnowsze osiągnięcia i trendy w światowym fitness & wellness, a także uczestniczy w ich wytyczaniu. Moda na zdrowie i fitness w lekko dekadenckim, indywidualnym, niezwykłym klimacie właśnie nadeszła.

Lotnicze korzenie

Jak sama nazwa wskazuje Stary Hangar to budynek lotniczy! Niegdyś stacjonowały w nim samoloty. Dziś w jego eleganckim i zmodernizowanym wnętrzu można pracować nad swoim zdrowiem, formą i figurą! To miejsce nie odcina się od swoich korzeni. Na każdym kroku możemy zauważyć nawiązania do lotnictwa. Nazwy poszczególnych stref w klubie jak np. „Strefa Odlotów”, „Kontrola Lotów”, Korty do gry w squash to „Terminale”, a sale fitness – to „Porty Fitness”. W klubie dominuje srebrno- czerwona kolorystyka. Wykorzystano cegłę oraz elementy stalowe. Obiekt robi wrażenie, a całe wyposażenie jest na bardzo wysokim poziomie. Samo logo to nic innego jak samolot.

Klub z misją

Popularyzacja zdrowego trybu życia, przełamywanie stereotypów i całościowe traktowanie ludzkich potrzeb – klub postawił sobie ambitne zadania i konsekwentnie realizuje je w pełnym zakresie. Doświadczenie i wypracowane standardy, wsparte najdoskonalszymi zdobyczami nauki i techniki mają jeden cel – satysfakcję Klienta.

Misją, której poświęca się klub, jest stworzenie miejsca spotkań ludzi, dla których zdrowie, witalność i radość są warunkiem sukcesu. Warto podkreślić, że wszystkie rozwiązania zastosowane w Fitness & Wellness Club Stary Hangar, odpowiadają najnowszym osiągnięciom nauki i ostatnim trendom w światowym fitness i wellness.

W pełni kompleksowa oferta klubu to:

 • strefa wellnessświat saun (łaźnia parowa, sauna sucha, sauna na podczerwień) oraz strefa relaksu (ściana solna, tężnia solankowa, leżanki, ciepła atmosfera i nastrój, odpowiednie światło),
 • strefa siłowo-wzmacniająca (ponad 40 wysoce innowacyjnych maszyn), w tym strefa cardio,
 • 3 sale do zajęć grupowych (w tym jedna do zajęć indoor cycling, 2 sale do różnych form zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn). W ofercie m.in. takie zajęcia jak: Bike (indoor cycling), BPU, Step, Aktywny Brzuch, Zdrowy Kręgosłup, Rzeźba, Dance Show, Fit Man, Stretch, Pilates, Yoga, Bosu, Zumba, Fitness po pracy, Sztangi, Ramiona, Aktywna Mama (zajęcia dla kobiet w ciąży oraz tuż po ciąży)
 • badminton,
 • tenis stołowy,
 • squash – 4 klatki certyfikowane przez WSF (Międzynarodową Federację Squash),
 • kawiarnia – przed treningiem, w trakcie a może po? Zawsze jest dobra pora na zdrowy koktajl, sok ze świeżych owoców, aromatyczną kawę… ,
 • pokój zabaw dla dzieci Rodzice chcący korzystać z klubu nie muszą martwić się o swoje pociechy. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:30-21:00 czynny jest pokój zabaw dla maluchów w wieku przedszkolnym. Zostają one pod czujnym okiem opiekunki Justyny, która wypełnia czas maluchów grami i zabawami,
 • antresola widokowa, z miejscami siedzącymi.

Milion za Milon

Innowacyjne maszyny to nowa jakość fitness. Milon Industries dał firmie perfekcję. Fitness & Wellness Club Stary Hangar to jedyne miejsce w Polsce, w którym można wykorzystać tę nową technologię dla poprawy kondycji i zdrowia. Te innowacyjne maszyny stworzyły wyższe standardy w fitnessie. Charakteryzuje je:

 • niespotykane bezpieczeństwo ćwiczącego,
 • krótki czas trwania treningu: 17, ewentualnie 34 minuty,
 • możliwość automatycznego ustawienia maszyn poprzez zaprogramowaną przez
 • trenera kartę z indywidualnymi parametrami,
 • niewielki poziom hałasu w klubie,
 • bardziej efektywny trening dzięki zmiennej fazie ekscentrycznej,
 • pełny monitoring odnoszonych sukcesów dzięki kartom chipowym.

Odnowa od nowa

To miejsce powstało z pasji do sportu, zdrowia i relaksu. To nie tylko klub sportowy, ale przede wszystkim doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu i oderwania się od codziennych obowiązków. Wszystkie strefy, które tam znajdziemy tworzą spójną całość by zadbać o swoje zdrowie, kondycję, odstresować się, zrzucić zbędne kilogramy, a przede wszystkim czuć się dobrze. To miejsce dla osób w każdym wieku, bo każdy może tu znaleźć coś dla siebie.

Leć się zapisać już dziś!

W czerwcu 15 % zniżki na pakiet Squash & Wellness.

W miesiącach wakacyjnych, lipcu i sierpniu, Stary Hangar proponuje promocję. Pakiet Active za 50% ceny! Bardzo ciekawą ofertą jest również możliwość rezerwacji kortu do gry w squash, a wartością dodaną jest możliwość skorzystania po grze ze strefy wellness bez dodatkowych kosztów.

W miesiącach wakacyjnych (lipiec, sierpień) godzina gry w squash to jedyne 36zł (cena obejmuje 2 osoby).

 

Fitness & Wellness Club Stary Hangar zaprasza codziennie:

Pon. – Pt.: 6:00 – 22:00
Sob. – Niedz.: 9:00 – 21:00

Wstąp na pokład i wybierz kierunek! 

Toruńska 1

44-1100 Gliwice

tel. 32 232 21 37

     32 230 00 50

e-mail: biuro@staryhangar.pl

WWW.staryhangar.pl

 

 

Dodaj komentarz