ósemka-ząb mądrości

 krakdent2_1Profesjonalistów związanych z branżą dentystyczną zapraszamy do udziału w konkursie „ósemka-ząb mądrości”, w którym wygrać można zaproszenia na tegoroczne targi Krakdent®. Każde z zaproszeń uprawnia do jednorazowego wejścia na Targi Krakdent® 2012, które w tym roku odbędą się w dniach 8-10 marca. Zaproszenia nie dotyczą konferencji Dental Spaghetti i płatnych kursów medycznych, które odbywają się podczas Targów.

Aby wygrać takie zaproszenie należy zarejestrować się w serwisie Business Relations oraz odpowiedzieć na pytanie: Jaki nowe określenie pojawiło się  w tym roku w nazwie targów Krakdent®? (Podpowiedź znajdziecie Państwo w materiale Krakdent® ma 20 lat!-link: http://business-relations.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=763:krakdentr-ma-20-lat&catid=60:news&Itemid=90)

Odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z danymi osobowymi i loginem z portalu Business Relations prosimy przesyłać na adres: redakcja@business-relations.pl.

Jedna osoba może brać w konkursie udział tylko raz. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe i prześlą swe dane osobowe oraz login z portalu Business Relations na wskazany adres poczty elektronicznej.  Zaproszenia, każde o wartości 25 zł, będą do odebrania w recepcji targów Krakdent® w dniach 8-10.03.2012 r. (w godzinach otwarcia targów).

Konkurs trwa od 14.02.2012 r.-1.03.2012 r. Zwycięzcy zostaną zawiadomieni mailowo o wygranych w dniu 2.03.2012 r.

 Zapraszamy do udziału i życzymy wygranej!

Dodaj komentarz