Metamorfoza przez 24 h

 vianesse1Ten koncept zdrowotny jest pomysłem na dobre samopoczucie. Kto pragnie zmian, musi zrozumieć stojące za tym procesy biologiczne i w odpowiednim czasie wytyczyć odpowiedni kierunek działania. To odczuwanie własnego ciała zupełnie nowego rodzaju. Po prostu inne niż dotychczasowe. Chodzi tu nie o szybkie gubienie kilogramów, lecz o coś więcej: o figurę i dobre samopoczucie. Tajemnica sukcesu polega na poświęcaniu uwagi decydującym czynnikom w organizmie ludzkim.

Witaminowy BODY LOTION Metamorphose 24 to wyjątkowa kombinacja z zawartych w liposomach witamin, karnityny i kofeiny. Pielęgnuje, wygładza i ujędrnia skórę. Wspomaga walkę z cellulitem.

Zamówienia na te prozdrowotne produkty podnoszące jakość życia można składać u pani Lucyny Gołdy telefonicznie (tel. 694 726 298) lub mailowo (lucynagolda@op.pl).

Być na naturalnej drodze oznacza aktywować w naturalny sposób siły do samoleczenia naszego organizmu.

Co to jest cellulit?

Cellulit jest połączeniem toksyn, wody i tłuszczu, który odzwierciedla złe odżywianie i złe trawienie organizmu. Innymi słowy jest on skupiskiem toksyn.

Jak powstaje cellulit?

Powstawanie cellulitu ma swoje korzenie w jelitach. Tam zostaje przetworzona toksycznie żywność przez grzyby Candida. Te toksyny zostają wchłonięte ścianką jelitową do obiegu krwionośnego. Powstaje za dużo toksyn, które zostają odkładane przez organizm na udach. Aby zostały one tam odłożone, są one najpierw neutralizowane wodą i następnie są odkładane wraz z tłuszczem w tych miejscach.

Dlaczego dotychczasowe metody są nieskuteczne?

Nie zostało odkryte, że toksyny powstające w procesie trawienia są odpowiedzialne za powstawanie cellulitu.

Dlaczego witaminowy body lotion jest taki skuteczny?

Czynne substancje zawarte w liposomach BODY LOTION Metamorphose 24 powodują rozbijanie połączenia toksyn, wody i tłuszczu. Po oczyszeniu jelit za pomocą produktów wchodzących w skład konceptu żywieniowego muskulatura zostaje odbudowana a toksyny, woda i tłuszcz zostają usunięte.

Chcesz mieć ładną, gładką i jędrną skórę? Oto garść pożytecznych rad:

codziennie rano i wieczorem (w razie potrzeby częściej) na obszary dotknięte cellulitem aplikować witaminowy BODY LOTION,

• codziennie wypijać od 2 do 3 litrów wody, nie nadużywać alkoholu, ruch fizyczny przynosi dodatkowe korzyści,

zażywać codziennie 6-8 sztuk PREBIOTIC KAUDROPS, oraz 2 razy po 2 miarki BODY SHAPE,

• spożywać produkty o niskiej zawartości tłuszczu i cukru, ale bogate w błonnik pokarmowy.

 Prozdrowotne produkty z konceptu zdrowotnego, w tym żywieniowego można zamawiać u pani Lucyny Gołdy telefonicznie (tel. 694 726 298) lub mailowo (lucynagolda@op.pl).

Dodaj komentarz