Konkurs „W (w)inną stronę”

 pieroth-pl-2jpg_1Wino ma nie tylko wymiar hedonistyczny, ale także prozdrowotny, religijny, intelektualny i filozoficzny. Towarzyszyło człowiekowi niemalże od zarania dziejów. Już czasach antyku było nieodłącznym elementem greckiej kultury. To stamtąd sprowadzono winorośl na Sycylię i na tereny południowych Włoch i Francji. Śródziemnomorskie amfory do dziś pełne są kultury.

Od 20.09. 2011 r. do 20.10. 2011 r. zapraszamy Państwa do udziału w konkursie, w którym można wygrać smaczne i zdrowe włoskie wino z rejonu Abruzzo. Fundatorem nagrody jest „Pieroth Polska Sp. z o.o.” – Ośrodek Sprzedaży Katowice.

WYNIKI- Zwycięzcą konkursu zostaje heppin. Gratulujemy! Dziękujemy za liczne zgłoszenia i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Wyniki zostaną ogłoszone do 2 dni od daty zakończenia konkursu. Zwycięzca zostanie zawiadomiony mailowo o wygranej. By wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres : redakcja@business-relations.pl maila z danymi teleadresowymi i nickiem z portalu Business Relations oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe.

Konkurs adresowany jest wyłącznie do zarejestrowanych Użytkowników portalu Business Relations (osób dorosłych).

Oto ono :

1 – W materiale „Wina Pieroth” przedstawiciel „Pieroth Polska Sp. z o.o.” wspomina o cukrach resztkowych. Proszę napisać o jakim podziale win decyduje poziom ich zawartości w tym trunku?

Podpowiedzi szukaj w materiale „Wina Pieroth”.

Nagrodą jest włoskie wino wytrawne „Montepulciano” pochodzące z rejonu Abruzzo ufundowane przez „Pieroth Polska” Sp. z o.o.

 

Życzymy wygranej!

Dodaj komentarz