Jasna strona Słońca

 Photoderm-BRONZ-50-40ml_1Czy można połączyć przyjemność opalania z bezpiecznym przebywaniem na słońcu ? Czy preparat przeciwsłoneczny z wysokim współczynnikiem SPF może być ultra-lekki ? W odpowiedzi na różne potrzeby Pacjentów eksperci Laboratoire Dermatologique BIODERMA opracowali nowe produkty z linii przeciwsłonecznej Photoderm dla tych, którzy lubią się opalać i dla tych, których skóra nie toleruje słońca. Od połowy marca 2011 nowości produktowe Photoderm będą dostępne w aptekach.

 Photoderm_MAX_u-fluide_bezbarwny_may_2Dla wielu osób opalanie to czysta przyjemność. Opalenizna często jest synonimem udanego urlopu, a skóra muśnięta słońcem wygląda na bardziej zdrową. Słońce bywa jednak poważnym zagrożeniem, dlatego też BIODERMA proponuje idealne rozwiązanie w postaci kremu Photoderm BRONZ SPF50+ / UVA 35.

Photoderm BRONZ SPF 50+ / UVA35

Fluid przyspieszający opalanie

 Nowoczesne połączenie filtrów UVA-UVB z unikalnym kompleksem BIOprotection® (ectoina i mannitol), który pobudza naturalny mechanizm obronny komórek skóry oraz zabezpiecza przed zmianami w obrębie DNA sprawia, że Photoderm BRONZ zapewnia skuteczną i długofalową ochronę na poziomie komórki. Ponadto preparat chroni przed poparzeniami słonecznymi i przedwczesnym starzeniem się skóry.

Co więcej Photoderm BRONZ wykorzystuje nasz naturalny mechanizm ochrony przed słońcem, jakim jest powstawanie opalenizny. Składniki zawarte w Photodermie BRONZ przyspieszają proces powstawania opalenizny na trzech etapach:

  • Hexa-peptyd powoduje aktywację i rozpoczęcie całego naturalnego procesu wytwarzania barwnika w skórze.
  • Miedź oraz stabilna postać tyrozyny powodują wzrost produkcji melaniny.
  • Alifatyczyny diol przyspiesza dystrybucję oraz powoduje, że melanina jest równomiernie rozprowadzona w górnych warstwach naskórka dając ładną opaleniznę.

 Tubka 40ml / cena ok. 70zł

 Pacjenci często skarżą się, że preparaty z wysokimi filtrami mają ciężką konsystencję, źle się rozsmarowują i zostawiają biały film na skórze. Dlatego też Bioderma wprowadziła na rynek trzy preparaty o bardzo lekkiej konsystencji i z najsilniejszą dostępną fotoprotekcją.

 Photoderm Max ultra-fluide SPF 50+ / UVA 40

  • Ultra-lekka formuła, nie powoduje świecenia się twarzy
  • Niezawodna ochrona – system filtrów UVA-UVB
  • Zawierają kompleks BIOPROTECTION®, który chroni DNA komórek skóry
  • Wygodna aplikacja produktu dzięki praktycznemu opakowaniu
  • Jeden produkt bezbarwny oraz 2 kolory do wyboru, aby dopasować odcień do kolorytu skóry.

 Photoderm Max Ultra-Fluide SPF50+ / UVA 40

Ultra-lekki fluid z filtrem ochronnym, bezbarwny

Tubka 40ml / cena ok. 65zł

 Photoderm Max Ultra-Fluide Teinté (claire) SPF50+ / UVA 40

Ultra-delikatny fluid tonujący z filtrem ochronnym, odcień jasny

Tubka 40ml / cena ok. 66zł

 Photoderm Max Ultra-Fluide Teinté (dorée) SPF50+ / UVA 40

Ultra-delikatny fluid tonujący z filtrem ochronnym, odcień ciemny

Tubka 40ml / cena ok. 66zł

 Produkty Bioderma dostępne są wyłącznie w aptekach.

Dodaj komentarz