Be Active Tour

‘Pamiętaj, możesz wszystko!”, powtarza Ewa Chodakowska podczas Power Speech. Już wkrótce, wraz z trenerem Tomaszem Choińskim, będą bohaterami kolejnego wielkiego sportowego wydarzenia – Be Active Show, w którym i my będziemy uczestniczyć. W niedzielę, 23 kwietnia Ewa Chodakowska wraz Lefterisem Kavoukisem i Tomkiem Choińskim poprowadzą finał wiosennej edycji trasy Be Active Tour. Będzie to intensywny, trzygodzinny trening, podczas którego ćwiczący podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa.

Patrz także: Be Active Tour – Part 1, Be Active Tour – Part 2

Celem jest utrzymanie pozycji ciała w pozycji deski przez 60 sekund! Deska to ćwiczenie, podczas którego napinamy mięśnie ale nimi nie ruszamy. Tego rodzaju napięcie sprawia, że działają wszystkie głębokie mięśnie brzucha. Deska wzmacnia także mięśnie pleców i ramion. To tylko i aż 60 sekund! Trzymamy kciuki!!!

Najsłynniejsza obecnie polska trenerka Ewa Chodakowska ukończyła Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens w Grecji. Jej mąż, którego poznała podczas wakacji na greckiej wyspie Naxos jest absolwentem Wydziału Kultury Fizycznej i Sportu ateńskiego uniwersytetu National and Kapodistrian University of Athens. Oboje tworzą zgrany i wspierający się duet. Mimo, że Lefteris nie mówi po polsku rozumieją się znakomicie. Od kilku lat prowadzą studio fitnessu i dietetyki w Warszawie, a także warsztaty Be Active w całej Polsce. Warsztaty te cieszą się niesłabnąca popularnością. Atmosfera jest wspaniała i motywująca. 

Dodaj komentarz