Żelazko na twarz i ciało 2 w1

 IMG_4275Zauważasz cellulit? Twoja skóra traci jędrność? Nie pomaga ruch ani dieta? Wypróbuj „prasowanie” cellulitu nowym modelem Żelazka. Urządzenie to wykorzystuje jednocześnie 3 energie : stymulację TENS, masaż vacum – lipodermology oraz chromoterapię. Do wykonywania zabiegów na ciało służy głowica VacuElektroColor. Dodatkowo można wykorzystać zestaw dodatkowych pomp do ciała (M i S) oraz nakładki do zabiegów na biust i pośladki. Żelazkiem 2 w 1 można także „prasować” zmarszczki.

Żelazko, sztandarowy produkt Abacosun, daje doskonałe efekty:

 • redukuje i rozbija nawet twarde złogi cellulitu,
 • stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej i modeluje sylwetkę,
 • poprawia elastyczność i jędrność skóry,
 • daje efekt Push Up piersi i pośladków poprzez stymulację ukrwienia i transportu składników odżywczych,
 • działa drenująco i detoksykująco,
 • wzmacnia i regeneruje mięśnie,
 • chromoterapia stymuluje syntezę kolagenu i regeneruje skórę.

Można nim wykonywać zabiegi relaksacyjne, niwelujące bóle mięśniowe wywołane nieprawidłową postawą, vacupresurę oraz zabiegi poprawiające trawienie.

Synergia 3 energii

Pompa VacuElektroColor zapewnia synergię 3 energii:
 • masaż próżniowy vacum – lipodermology wykorzystuje ujemne ciśnienie. Rozbija i rozmasowuje złogi cellulitu. Pobudza układ limfatyczny, cyrkulację, działa drenująco i detoksykująco,
 • elektrostymulacja TENS pobudza mięśnie do pracy. Modeluje, wzmacnia, ujędrnia, regeneruje mięśnie i zmniejsza uczucie napięcia,
 • chromoterapia pobudza fotoreceptory aktywując syntezę DNA, RNA i kolagenu. Terapia kolorami wpływa korzystnie na metabolizm komórkowy i działa regenerująco na komórki. Kolor dobiera się w zależności od typu wykonywanego zabiegu.
 •  

Przed zabiegiem

  Zabiegi można wykonywać na okolice kolan, ud, pośladków, brzucha, ramion i biustu. Żelazko jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą poddać się inwazyjnym metodom usuwania tkanki tłuszczowej.

Przebieg zabiegu

IMG_4294Zabieg trwa zazwyczaj 40 minut. Wykonuje się je na jednym wybranym obszarze bądź po 10 minut na kilku obszarach. Procedura rozpoczyna się od aplikacji na wybrane obszary preparatu zapewniającego poślizg i przewodnictwo. Do zabiegu nie wykorzystuje się żadnego specjalnego kostiumu co umożliwia omijanie naczynek czy zasinień. Podczas zabiegu tkanka skórna ulega zaróżowieniu. Odczuwa się zassanie vacum i działanie prądów TENS przypominające subtelne przeskakiwanie impulsów. Natężenia obu energii można regulować. Zabieg działa rozluźniająco na tkankę tłuszczową i zmęczone na przykład długotrwałą pozycją siedzącą mięśnie. Efekt jest odczuwalny już po pierwszym zabiegu. Zmniejsza się obwód i pojawia się uczucie lekkości.

Po zabiegu

Zaleca się dietę niskotłuszczową , picie dużej ilości wody, a także stosowanie antycellulitowych preparatów do ciała oraz odpowiednią dawkę aktywności fizycznej.

Serie zabiegowe

Zabiegi „prasowania” żelazkiem cellulitu należy powtarzać w ustalanych indywidualnie seriach. Można je także łączyć z kriolipolizą.  Efekt 5-6 zabiegów utrzymuje się około 2 miesięcy. Potem zaleca się pojedyncze zabiegi przypominające.

Przeciwwskazana do zabiegu:

 • ciąża,
 • menstruacja,
 • zmiany skórne w miejscu zabiegu.

Polecam wszystkim tym, którzy walczą z cellulitem i głęboko zlokalizowanymi złogami tłuszczu, chcą znów by ich ciało wyglądało młodo i zdrowo, ale nie decydują się na interwencję chirurgiczną oraz poszukują masażu, który zregeneruje ich umysł i ciało. Żelazko jest bezpieczne, przyjemne i skuteczne!

 Maya M. Kowalczyk

Dystrybutor na terenie Polski :

Abacosun

Ul. Olgierda 45

81 – 534 Gdynia

tel. / fax 58 664 64 51, 58 781 66 66

Dodaj komentarz