Dziennikarze zmierzą się z Runmageddonem

Radio Zet, Polska The Times, Sport.pl, TVN i TVP to tylko niektóre redakcje, których reprezentanci w połowie września staną na starcie III Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Biegach Przeszkodowych. Dokładnie 14 września, o godzinie 12:00 osoby, które na co dzień publikują newsy, przeprowadzają wywiady i informują o najważniejszych wydarzeniach, odejdą od swoich komputerów i podejmą wyzwanie Runmageddonu. Lista startujących cały czas się zapełnia i coraz więcej przedstawicieli mediów deklaruje swój start w mistrzostwach.

Runmageddon Warszawa – Urzecze zapowiada się bardzo emocjonująco. W sobotnie popołudnie z ekstremalnym wyzwaniem Runmageddonu zmierzą się dziennikarze, których na co dzień posłuchać można w radiu, zobaczyć w telewizji, czy też przeczytać materiały ich autorstwa w prasie i internecie. Kilkudziesięciu stanie na starcie formuły Rekrut i pokona 6 kilometrów z ponad 30 przeszkodami. Kto z nich najszybciej pokona dystans i upora się z między innymi: „Dywanem z Opon”, „Wilczymi Dołami”, „Zasiekami” „Lodową”,  „Multi rigiem” i „Oponeo” dowiedzieć się będzie można już 14 września. Tegoroczna rywalizacja mediów, będzie trzecim tego typu wydarzeniem. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Biegach Przeszkodowych realizowane są od roku 2017. W zeszłorocznych bezkonkurencyjna okazała się być Natalia Grzebisz z redakcji PulsBiznesu/Bankier.pl, a za nią na podium stanęły, kolejno przedstawicielka teamu MamyRuszamy.pl oraz dziennikarka Wirtualnej Polski. W konkurencji mężczyzn najszybciej na metę dobiegł Mariusz Brusiło z ekipy: MamyRuszamy.pl. Na kolejnych miejscach uplasowali się reprezentanci TVP Sport i TVN24.

Zapisy na wydarzenie cały czas trwają, a lista startujących codziennie się zapełnia. Mistrzostwa Dziennikarzy przyciągną na start nie tylko media z Warszawy i okolic, ale także z całej Polski. Chętni, którzy na własnej skórze chcieliby poczuć moc płynącą z pokonania Runmageddonu mogą zgłaszać się do startu poprzez kontakt z organizatorem (mpd@runmageddon.pl). Lista miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy zdecyduje się podjąć wyzwanie Runmageddonu, ten będzie miał okazję poznać fenomen tego wyzwania.

Dodaj komentarz