Nowy rozdział Guerlain w Polsce

Guerlain otworzyło swój pierwszy butik w Polsce w dniu 24 listopada 2023 r. Luksusowa francuska marka wybrała na lokalizację swojego flagowego butiku jeden z najbardziej prestiżowych centrów handlowych w Warszawie – Westfield Mokotów.
Od momentu założenia marki w 1828 roku, Maison Guerlain otwiera luksusowe i nowoczesne butiki, dążąc do dostarczenia swoim klientom wyjątkowych, pełnych prestiżu doświadczeń oraz spersonalizowanych usług. Guerlain otwiera wrota swojego pierwszego butiku w stolicy Polski – Warszawie, eksponując swoje nadzwyczajne kreacje i zaprasza do zanurzenia się w świecie wysokiej klasy zapachów, pielęgnacji oraz makijażu. W butiku po raz pierwszy w Polsce będzie dostępny cały asortyment marki obejmujący kultową linię zapachów niszowych L’Art et La Matiere oraz klasyczne Bee Bottles wraz z limitowanymi edycjami. Dodatkowo, zaprezentowany zostanie pełen wachlarz produktów do pielęgnacji skóry, łącznie z najbardziej prestiżową linią Orchidee Imperiale Black, a także wszystkie limitowane edycje produktów ze wszystkich kategorii.
MARKA NASYCONA LUKSUSEM I TROSKĄ O NATURĘ
Luksus, szyk i prostota… Ta zupełnie wyjątkowa estetyka sublimuje piękno Guerlain. Między wyraźnie współczesnymi formami, wyrafinowanymi teksturami i bogatymi kolorami rodzi się kontrastowa kobiecość. Drogocenne, naturalne surowce i materiały są wybierane z taką samą starannością, jak składniki używane przez Maison Guerlain. Wybór składników i materiałów odzwierciedla skrupulatne rzemiosło, za które Dom jest celebrowany. Od wykwintnych zapachów po szerokie oferty pielęgnacyjne, każdy produkt jest świadectwem nieustępliwego dążenia Guerlain do doskonałości i luksusu.
Maison Guerlain od 1828 roku tworzy wyjątkowe produkty i dąży do zachowania oraz przekazywania tego wyjątkowego dziedzictwa. Działając w imię piękna podnosi naturę do rangi Sztuki. W swoim długotrwałym zaangażowaniu, traktuje naturę nie tylko jako źródło inspiracji, lecz także jako bezcenny skarb, którego wartości rozwija i przekazuje przyszłym pokoleniom, mając Pszczołę jako swojego niezastąpionego strażnika.
EKSKLUZYWNE SERWISY, SZTUKA I PERSONALIZACJA
Bogata oferta serwisów obejmuje między innymi: serwis napełniania ikonicznego flakonu Bee Bottle, konsultacje dotyczące pielęgnacji i perfum, warsztaty i lekcje nieskazitelnego makijażu, spersonalizowane Art Of Gifting oraz dostawę do domu. Wszystko zostało starannie przemyślane, aby jak najlepiej sprostać życzeniom klientów, z elegancją i wygodą.
Butik Guerlain to przestrzeń personalizacji, gdzie wszystko jest możliwe. Obejmuje cały asortyment od kultowych Bee Bottle po Rouge G, z wieloma opcjami dostępnymi dla etui. Zakupy mogą również być ozdobione grawerem zawierającym imię lub inicjałami.

Dodaj komentarz