Świat Elite-backstage

 IMG_2367W zeszły weekend znana francuska marka „Elite” należąca do firmy „AB Cosmetique” zorganizowała sesję zdjęciową w klimatycznej warszawskiej Ristorante & Bar & Caffe „La Cantina”. Jedną z modelek byłam ja. Dziś fotoreportaż z backstage’u, a już wkrótce zdjęcia robione przez profesjonalnego fotografa. „Elite” jest organizatorem znanego na całym świecie prestiżowego konkursu „Elite Model Look”. Cindy Crawford, Stéphanie Seymour, Linda Evangelista i Gisele Bundchen-wszystkie te światowej sławy modelki mają jedną wspólną cechę: pierwsze kroki na wybiegu zrobiły dzięki udziałowi w konkursie „Elite Model Look”.

IMG_2365Ten międzynarodowy konkurs jest wyjątkową okazją do bezpośredniego kontaktu i zostania zauważonym przez największych projesjonalistów mody i modelingu, którzy następnie odpowiednio w sposób indywidualny ukierunkują i pokierują karierą najlepszych.

Konkurs Elite Model Look, którego pierwsza edycja miała miejsce w 1983 r., stał się wydarzeniem o międzynarodowej renomie. Obecny dziś w ponad 50 krajach świata, otwiera młodym dziewczętom drzwi do sukcesu.

 

 

 

DSC06966IMG_2348IMG_2349DSC06969IMG_2359elite3

Dodaj komentarz