Warsztaty stylizacji stroju

 Stylizacja ubioru, czyli drugi etap warsztatów Wtorkowych Salonów Stylowych.

O gustach się nie dyskutuje, ale o stylu powstały już setki książek. Dlaczego tak chętnie czytamy o stylu gwiazd, podglądamy stylistów i z namysłem przeglądamy propozycje redaktorów magazynów mody? Odpowiedź jest prosta, chcemy być na bieżąco, wyróżniać się z tłumu, ale jednocześnie do niego pasować. Nie każda kobieta ma naturalny dar doboru ubrań i dodatków, wiele z nas  musi spędzać godziny przed lustrem, aby wybrać stój do pracy lub na wieczorne wyjście. Czy wybór własnego stylu musi kosztować tak wiele czasu i wysiłku? O tuż NIE!

Mamy przecież specjalistów od wizerunku, którzy mogą nam w tym pomóc. I nie oznacza to od razu wydania majątku na osobistego doradcę mody i zakupy w drogich sklepach.  Dziś mamy wielu ekspertów, w tym także takich, którzy rozumieją, że nie każdego stać na kupno sukienki za 2000 zł. Nowocześni styliści poszukują kreatywnych rozwiązań, nieraz korzystając z second hend’ów i ogólnodostępnych marek. Doceniają oni także pracowanie krawieckie, które dostosowują nasze stare ubrania do nowych trendów.  Tacy styliści pracują na to aby ich usługi były dla większości, a nie dla mniejszości.  Jedną z nich jest Aleksandra Frątczak, która poprowadzi najbliższe warsztaty Wtorkowych Salonów Stylowych.

Nasze spotkanie skierowane jest do kobiet poszukujących własnego stylu, zadających wiele pytań typu: Czy to do mnie pasuje?, co mam do tego dobrać?  Podczas warsztatów postaramy się rozwikłać nurtujące kwestie dotyczące stylu. Nie ograniczymy się do teorii lecz skupimy na praktyce. Tylko ćwicząc możemy dowiedzieć się jakie modowe błędy popełniamy i odkryć, co tak naprawdę do nas pasuje. Pomogą nam w tym ubrania i buty udostępnione przez Galerię Stylu O’dessa T.S. , Salon Sinsay C.H. Europa Centralna oraz Centro C.H. Forum. Mierząc  poszczególne elementy garderoby i konsultując się ze stylistką każda z  uczestniczek będzie miała okazję wstąpić na właściwą drogę tworzenia własnego stylu. Dla najlepszej stylizacji stworzonej podczas warsztatów przygotowaliśmy niespodziankę.

I Ty możesz odkryć swój styl!!! 21 maja 2013 r. Hotel Silvia Gold Gliwice, godz. 17.00- 20.30. Szczegóły na www.wtorkowesalonystylowe.pl w zakładce Warsztaty.

Koszt udziału: 30 zł/os. Ilość miejsc ograniczona (warsztaty przewidziane są dla maksymalnie 30 osób).

Zapraszamy

Zespół Wtorkowych Salonów Stylowych

Dodaj komentarz