Pre-Collection „Senses”

 Natasha Pavluchenko: Pokaz PRE – COLLECTION „SENSES” w Warszawie

Galę finałową Warsaw Fashion Street na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie 23 czerwca, uświetni pokaz najnowszych propozycji tej utalentowanej projektantki. Dopiero tydzień później będzie ją oglądać rzymska publiczność podczas święta „wysokiej mody”- Alta Roma Alta Moda. Do udziału w tym wydarzeniu kolejny raz zaprosiła ją Silvia Venturini Fendi.

W Complesso Monumentale di Santo Spirito in Sassia, kolekcja Natashy Pavluchenko zostanie pokazana wraz z najnowszymi propozycjami takich kreatorów mody, jak: Fausto Sarli, Renato Balestra czy Jean Paul Gaultier.

– To ważny i przełomowy moment w moim rozwoju zawodowym. Podsumowanie pewnego etapu. Uznanie w świecie mody, szansa na dalszy rozwój i trwałą obecność już nie tylko na salonach modowych, ale i w szafach tysięcy Europejek – podkreśla Natasha Pavluchenko.

Koncepcja przedstawienia, które projektantka zaprezentuje w Rzymie, powstała w wyniku współpracy Natashy Pavluchenko z Teresą Opiałą (artistic coafiure director) oraz Sebastiano – L’Oreal Professionnel Rome (wykonanie), Rafałem Małysiakiem ( koncepcja makijażu) i z dyrektor kreatywną MKC Beauty Academy z Rzymu- Gabriellą Chiarappa ( wykonanie).  Do kolekcji, „Senses”, autorską, subtelną i wysmakowaną  biżuterię przygotowała Ewa Nieć i jej ArsDavia. Fotografikiem kolekcji i pokazu jest Emil Biliński, a za realizacje filmowe odpowiada Łukasz Macina. Buty do pokazu zapewnia sarenza.pl.

Technologia Haute Couture – czyli jak moda współdziała z nowymi technologiami

Wydawać by się mogło, że moda, fashion, a tym bardzie „haute couture” na wybiegach w połączeniu z nowymi technologiami to niemożliwe do zrealizowania założenie. Wręcz przeciwnie – nowe technologie na wybiegu to już nie mezalians, lecz symbioza.  – Do niedawna wydawać by się mogło, że projektantom potrzebna jest igła, nitka i materiał. Teraz już wiemy, że potrzebują nowych technologii. Przykładem takiej współpracy jest Natasha Pavluchenko i forma edbox. Dzięki niemu wszystkie projekty i nowe produkty Natashy dostępne są od ręki bezpośrednio na Wasze smartfony, tablety i laptopy – podkreśla Natasza Skocz z firmy edbox.

POKAZ „SENSES” NATASHY PAVLUCHENKO OTWORZY ALTA ROMA ALTA MODA w sobotę 6 lipca 2013 roku, o godz. 11.30. w Complesso Monumentale di Santo Spirito in Sassia pod Honorowym Patronatem Ambasady Polskiej i Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Rzymie.

Dodaj komentarz