Moda w trzech odsłonach

 Zapraszamy na finał II sezonu Wtorkowych Salonów Stylowych.

My kobiety lubimy rozmawiać, spotykać się z ekspertami, wiedzieć, co w modowej trawie piszczy, a przy tym wszystkim dobrze się bawić i odpoczywać. Dwa lata temu szczęśliwie odkryłam ten sekret i wspólnie z całym zespołem stworzyliśmy Wtorkowe Salony Stylowe; spotkania łączące w sobie wszystkie te elementy. Udało nam się także dotrzeć do wyjątkowych kobiet, które nie tylko regularnie nas odwiedzają, ale także, co spotkanie przyprowadzają do naszego klubu nowe członkinie.  Chcąc im za to podziękować oraz uczcić nasz sukces zapraszamy na wspólne świętowanie drugich urodzin naszej akcji.

Z tej okazji przygotowaliśmy niezwykły pokaz mody oraz wspaniały bankiet, ale po kolei…

Zainspirowani potrzebami kobiet, które pragną wyglądać pięknie, jednocześnie pamiętając, że każda z nas, tak samo jak każda z naszych uczestniczek,  ma inny budżet i różne oczekiwania, zaprezentujemy Modę w trzech odsłonach. Poczynając od codziennych stroi dostępnych w butikach, przez niezwykłe wieczorowe kreacje skrojone na miarę, aż po oryginalne pomysły tworzone z myślą o wielkiej modzie i kreowaniu nowego stylu. Będzie to niecodzienna okazja do porównania trzech zupełnie odmiennych wizji kreatorów mody, a  jednocześnie szansa do tego, aby każda z uczestniczek znalazła inspirację idealną dla niej samej.

Na wybiegu ugościmy także gwiazdę piosenki operowej Gabrielę de Silva, która zaszczyci nas swoim przepięknym głosem wywołującym drżenie serca już od pierwszej nuty. Na tym jednak nie koniec…

W drugiej części wieczoru wszystkie uczestniczki będą miały okazję porozmawiać z wybitnymi ekspertami, towarzyszącymi nam podczas drugiego sezonu, wymienić się opiniami na temat pokazu przy lampce wina i drobnych przekąskach oraz podziwiać taneczne show w wykonaniu mistrzów tańca towarzyskiego. Z okazji naszych drugich urodzin nie zabraknie także wspaniałego tortu, a raczej cukierniczego dzieła sztuki, które po kawałku trafi do każdego z gości.

Prowadząc spotkania Wtorkowych Salonów Stylowych wielokrotnie wdziałam zachwyt na twarzach uczestniczek i słuchałam podziękowań za stworzenie szansy udziału w tak wspaniałych wydarzeniach. Myślę, że i tym razem wybiorą się Panie ze mną w tą niezwykłą podróż do świata mody, urody i stylu…

To wszystko to nie opis snu, a tylko mała zapowiedź tego, co będzie się działo 4 czerwca w Hotelu Silesian w Katowicach, przy ul. Szybowcowej 1 a. Zapraszamy wszystkie nasze stałe uczestniczki i pozostałe kobiety, które pragną na moment skupić się na kobiecej stronie swojej natury  i zapomnieć o codzienności. To możesz być również Ty, droga Czytelniczko.

Szczegóły dotyczące zapisów znajdują się na naszej stronie internetowej www.wtorkowesalonystylowe.pl . Wstęp 15 zł/os. Ilość miejsc ograniczona (zapisy trwają do wyczerpania miejsc).

W imieniu całego zespołu zapraszam

Natalia Walus

Organizatorka i prowadząca spotkania Wtorkowych Salonów Stylowych

Dodaj komentarz