Guru mody w Galerii Mokotów

 Patricia_Field_zaproszenie_1Patricia Field, światowej sławy stylistka, w dniach 30 września – 1 października będzie gościć w Galerii Mokotów! Autorka strojów gwiazd serialu „Seks w wielkim mieście” i kultowego filmu „Diabeł ubiera się u Prady”. 1 października podda modowej metamorfozie 10 klientów centrum, którzy wezmą udział w konkursie na modową metamorfozę z Patricią Field. Stylistka została zaproszona do Warszawy na modowe show przez Galerię Mokotów obchodzącą w tym roku swój  jubileusz!

Guru mody na urodzinowym show w Galerii Mokotów

Patricia Field zdobyła międzynarodową sławę ubierając Sarah Jessicę Parker oraz inne gwiazdy serialu „Seks w wielkim mieście”. Swoją pozycję guru mody ugruntowała pracując przy filmie „Diabeł ubiera się u Prady”, za kostiumy do którego  otrzymała nominację do Oscara oraz nagrody BAFTA! Tym razem stylistka zajmie się wykreowaniem nowego look’u 10 klientów Galerii Mokotów, którzy wyłonieni zostaną w ramach organizowanego konkursu. Stylistka swoją obecnością uświetni jubileusz Galerii Mokotów, która od samego początku promuje modę i najnowsze trendy, dlatego nie bez powodu uznawana jest za „Fashion leadera”.

 Patricia Field tak komentuje swój udział w modowym show w Galerii Mokotów: Wielokrotnie już słyszałam, że bywam nazywana psychologiem mody i bardzo mnie to cieszy, ponieważ psychologia jest procesem, dzięki któremu możemy odkryć drzemiące w nas pokłady kreatywności. W Galerii Mokotów mam nadzieję spotkać się z kobietami i przedyskutować z nimi wszelkie teorie na temat mody. Wierzę, że wspólnie uda się nam stworzyć przyjemną i zaskakującą modową niespodziankę. Wiem, że w Polsce funkcjonuje takie popularne powiedzenie: jak Cię widzą, tak Cię piszą i dla mnie ma to sens. Cieszę się, że Polacy są świadomi tego, jak można wyrazić siebie, dlatego jestem niezmiernie ciekawa, co powiecie o mnie. Jestem przekonana, że w Galerii Mokotów czeka nas doskonała zabawa i niezapomniane modowe show!” 

Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100%.

 

Dodaj komentarz