Business-Relations.pl

Organizacja konferencji w Krakowie - polecane sale biznesowe

Organizacja konferencji w KrakowieSzeroki wybór sal biznesowych na terenie Krakowa, umożliwia dobranie lokalizacji i wnętrza do określonych potrzeb. Oprócz dużych centrów konferencyjnych, dostępna jest także szeroka oferta hoteli i placówek kulturalnych. Na uznanie zasługują także obiekty zlokalizowane na obrzeżach, w otoczeniu zieleni. Jak przedstawia się krakowska oferta sal biznesowych?

 Sale biznesowe w nowoczesnym wydaniu

Wśród nowoczesnych, rozbudowanych centrów biznesowych najbardziej znane to: Centrum Kongresowe ICE Kraków, Hotel Centrum Business, TAURON Arena Kraków, Centrum Biznesu i Innowacji COPERNICUS a także Park Inn by Radisson Kraków. Oprócz tego, sale konferencyjne są częścią oferty hoteli trzygwiazdkowych, czterogwiazdkowych i pięciogwiazdkowych. Przykładami hoteli na najwyższym poziomie są: Hotel Indigo Kraków - Florian Gate czy Radisson Blu Hotel Kraków. Skorzystać można także z licznych placówek Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak nowoczesne Auditorium Maximum UJ. W zależności od typu placówki, oferta jest mniej lub bardziej rozbudowana. W hotelach pięciogwiazdkowych, dostępne są nie tylko pomieszczenia konferencyjne ale również obsługa wielojęzyczna, centra Wellness & SPA oraz noclegi i wyżywienie na najwyższych poziomie. Centra biznesowe i uniwersyteckie centra konferencyjne zlokalizowane są zazwyczaj w ścisłym centrum miasta, w otoczeniu renomowanych obiektów noclegowych, kawiarni i restauracji. 
Jeżeli spotkanie ma luźniejszy charakter, warto wybierać miejsca zlokalizowane na obrzeżach miasta. Ciekawym rozwiązaniem są także odrestaurowane obiekty industrialne. Przykładem obiektu tego typu jest Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva. 

Spotkania firmowe w placówkach kultury i sztuki 

W Krakowie możliwa jest także organizacja konferencji, na terenie placówek kulturalnych i zabytkowych. Doskonałe przykłady stanowią: Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego, Filharmonia im. Karola Szymanowskiego czy Centrum Wystawowo-Konferencyjne w Zamku Królewskim na Wawelu. Liczne centra kultury i hotele także często mieszczą się w budynkach o dużej wartości historycznej. 

Organizując konferencję w Krakowie, warto urozmaicić czas pracy o zwiedzanie miasta. Z tego względu obiekty konferencyjne, zazwyczaj zlokalizowane są na terenie starego miasta. Liczba takich centrów konferencyjnych, sal biznesowych, hoteli i placówek kulturalnych jest w Krakowie bardzo duża. Oferta jest różnorodna, dzięki czemu każda z firm znajdzie w tym mieście lokal idealny. Poszukiwania warto przeprowadzić za pomocą stron, takich jak  https://www.salebiznesowe.pl/miasto/konferencje-krakow. Ta porównywarka ofert, z pewnością okaże się pomocna w dokonaniu odpowiedniej decyzji. 

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782