Business-Relations.pl

Jubileuszowy bankiet PWP

To będzie wyjątkowy, jubileuszowy bankiet PWP - w maju tego roku kończymy bowiem 7 lat działalności.  
W tym czasie zorganizowaliśmy dla przedsiębiorców ok. 250 eventów, w których wzięło udział ok. 6500 uczestników, którzy nawiązali ponad 3000 zarejestrowanych współpracy o wartości wielu milionów złotych.  Nie zarejestrowanych nie jesteśmy w stanie policzyć, oceniamy je jednak na 2 razy więcej. Może masz w tym swój udział, a być może dopiero najlepsze dopiero przed Tobą. Chcemy pomóc również Twojej firmie nawiązywać nowe kontakty i zwiększać zyski. Jednocześnie  to ostatni bankiet w tym miejscu, salonie VIP Hotelu Park Plaza, w którym przedsiębiorcy nawiązali mnóstwo wspólpracy i świetnie się bawiliNasz Gospodarz zmienia bowiem, po niemal ćwierćwieczu siedzibę. Z tych dwóch powodów bankiet będzie miał szczególną oprawę do rozmów biznesowych z Twoimi potencjalnymi klientami i współpracownikami- m.in. muzykę na żywo, ponadto smaczny catering, drink powitalny, otwarty bar na napoje bezalkoholowe, gry promocyjne, nagrody i kilka innych.  
 
Bankiet ma charakter otwarty, niezależnie od liczby wcześniejszych spotkań, w których braliście udział. Zaproś swoich znajomych przedsiębiorców, managerów, aby rozwijali swój biznes i świetnie się bawili :)  Przygotowaliśmy rabaty na bilety, które i tak są w symbolicznej cenie. 
 
Szczegóły i rejestracja: KLIKNIJ TUTAJ
 
Do zobaczenia
 
Zespół PWP

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782