Business-Relations.pl

Let's Meet and Do Business

8. urodziny PWP

Nadarza się podwójna okazja do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych i świetnej rozrywki!  Otwarcie nowego salonu VIP w Hotelu Double Tree by Hilton oraz ósme urodziny Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWPSzczegóły i rejestracja: KLIKNIJ TUTAJ
Życzymy znacznego zwiększenia zysków i świetnej rozrywki!

Czytaj więcej: 8. urodziny PWP

Wydarzenie biznesowo - rozrywkowe

Jedno z najwspanialszych wydarzeń  biznesowo- rozrywkowych w Polsce. Duża dawka cennej, praktycznej wiedzy, m.in od polskich milionerów, nowy kanał pozyskiwania klientów dla Ciebie, kontakty z liderami z całej Polski, relaks (basen i saunarium) oraz rozrywka (uroczysty bankiet). 

Szczegóły i krótka rejestracja (w rubryce "zostałem zaproszony przez...", wpisz: "PWP"): KLIKNIJ TUTAJ

Czytaj więcej: Wydarzenie biznesowo - rozrywkowe

Jubileuszowy bankiet PWP

To będzie wyjątkowy, jubileuszowy bankiet PWP - w maju tego roku kończymy bowiem 7 lat działalności.  

Czytaj więcej: Jubileuszowy bankiet PWP

Gala Biznesowa

Pozostało niewiele czasu, aby zarejestrować się na jedną z najwspanialszych gal biznesowych w Europie. Mnóstwo wartości dla Ciebie, a mianowicie niesamowita praktyczna wiedza, przekazywana przez multimilionerów, która pomogła tysiącom osób, świetne kontakty biznesowe, wspaniała rozrywka z udziałem wielu gwiazd, bankiet integracyjny, pobyt i nocleg w luksusowym hotelu, z wyśmienitym cateringiem i ekskluzywnym SPA. 
Rejestracja: KLIKNIJ TUTAJ

Czytaj więcej: Gala Biznesowa

Otwarty karnawałowy bankiet biznesowy PWP

Bankiet Kontaktów Biznesowych PWP Warszawa 27 stycznia 2017 (piątek), salon HIT 2 piętro, Hotel Gromada, Pl. Powstańców Warszawy 2. 

Wydarzenie ma charakter otwarty, niezależnie od liczby uczestnictwa we wcześniejszych spotkaniach PWP, jednak liczba miejsc ograniczona.jednak liczba miejsc jest limitowana.

Czytaj więcej: Otwarty karnawałowy bankiet biznesowy PWP

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782