Business-Relations.pl

Let's Meet and Do Business

#zosatnwdomu

W dobie pandemii COVID-19 zostań w domu. #stayathome #zostanwdomu

Armia Fight Night

Zapraszamy w dniu 7.03.2020r. do CH Arena w Gliwicach na godz. 18 na pokaz specjalny!
Armia Fight Night to organizacja zrzeszająca polskich żołnierzy walczących zawodowo na zasadach MMA. Gale AFN transmitowane są na kanałach grupy Polsat. Gale te w sposób szczególny wyróżniają się spośród innych wydarzeń sportów walki w kraju i Europie. Ich grupa odbiorców, to nie tylko środowiska sportowe i związane z militariami, lecz właściwe każdy Polak utożsamiający się z wartościami patriotycznymi. Z tego powodu patronat nad galami objął gen. dyw. Jarosław Gromadziński. 

Czytaj więcej: Armia Fight Night

9. Europejski Kongres MŚP – Smart Safe Solutions

W dniach 16-18 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się największe i najważniejsze wydarzenie dla małych i średnich przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale i Europy oraz świata. 

Czytaj więcej: 9. Europejski Kongres MŚP – Smart Safe Solutions

Rozpoczął się 9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Podstawowym celem Kongresu jest ukazanie wizerunku małych i średnich firm jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę, a jednocześnie są podmiotami innowacyjnymi, aspirującymi do ciągłego rozwoju i wymiany doświadczeń, podbijającymi nie tylko rynek polski, ale również rynki zagraniczne.

Czytaj więcej: Rozpoczął się 9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Organizacja konferencji w Krakowie - polecane sale biznesowe

Organizacja konferencji w KrakowieSzeroki wybór sal biznesowych na terenie Krakowa, umożliwia dobranie lokalizacji i wnętrza do określonych potrzeb. Oprócz dużych centrów konferencyjnych, dostępna jest także szeroka oferta hoteli i placówek kulturalnych. Na uznanie zasługują także obiekty zlokalizowane na obrzeżach, w otoczeniu zieleni. Jak przedstawia się krakowska oferta sal biznesowych?

Czytaj więcej: Organizacja konferencji w Krakowie - polecane sale biznesowe

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782