Business-Relations.pl

Let's Meet and Do Business

Rozpoczął się 9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Podstawowym celem Kongresu jest ukazanie wizerunku małych i średnich firm jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę, a jednocześnie są podmiotami innowacyjnymi, aspirującymi do ciągłego rozwoju i wymiany doświadczeń, podbijającymi nie tylko rynek polski, ale również rynki zagraniczne.

Czytaj więcej: Rozpoczął się 9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

9. Europejski Kongres MŚP – Smart Safe Solutions

W dniach 16-18 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się największe i najważniejsze wydarzenie dla małych i średnich przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale i Europy oraz świata. 

Czytaj więcej: 9. Europejski Kongres MŚP – Smart Safe Solutions

Arnold Schwarzenegger pierwszy raz w Polsce

Arnold Schwarzenegger pierwszy raz w Polsce podczas FIT LIFE EXPO 2018!
To już oficjalne! W październiku po raz pierwszy w historii do Polski zawita gwiazda hollywoodzkiego formatu, aktor kina akcji, ikona światowej kulturystyki. Wszystko za sprawą organizatorów tegorocznej edycji FIT LIFE EXPO 2018, która odbędzie w dniach 6-7 października!.
Arnold Schwarzenegger to bez wątpienia ikona rozpoznawalna na całym świecie. Polityk, aktor kina akcji, zanim został gubernatorem Kalifornii (piastował to stanowisko w latach 2003-2011), w przeszłości związany ze sportami siłowymi, których był prawdziwą gwiazdą. W swojej kulturystycznej karierze osiągnął wszystko.

Czytaj więcej: Arnold Schwarzenegger pierwszy raz w Polsce

Organizacja konferencji w Krakowie - polecane sale biznesowe

Organizacja konferencji w KrakowieSzeroki wybór sal biznesowych na terenie Krakowa, umożliwia dobranie lokalizacji i wnętrza do określonych potrzeb. Oprócz dużych centrów konferencyjnych, dostępna jest także szeroka oferta hoteli i placówek kulturalnych. Na uznanie zasługują także obiekty zlokalizowane na obrzeżach, w otoczeniu zieleni. Jak przedstawia się krakowska oferta sal biznesowych?

Czytaj więcej: Organizacja konferencji w Krakowie - polecane sale biznesowe

8. urodziny PWP

Nadarza się podwójna okazja do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych i świetnej rozrywki!  Otwarcie nowego salonu VIP w Hotelu Double Tree by Hilton oraz ósme urodziny Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWPSzczegóły i rejestracja: KLIKNIJ TUTAJ
Życzymy znacznego zwiększenia zysków i świetnej rozrywki!

Czytaj więcej: 8. urodziny PWP

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782