Business-Relations.pl

Sposób na odzyskanie młodości

Matricium_Coffret Ta formuła to znacznie więcej niż kosmetyk, a mimo to nie kosztuje więcej! Mojej skórze dała nowe lepsze życie. Matricium® jest dla mnie niczym koprodukcja filmowa z najróżniejszych zakątków świata zasadzająca się na zasadzie dychtomii pomiędzy tym co lokalne, a tym co globalne. Pielęgnując obraz całościowo nie stroni od zachowania głębszej perspektywy. Jest preparatem medycznym, który stał się dla mnie metaforycznym symbolem ponownych narodzin mojej skóry i jej ponownego rozkwitu. Aż trudno się oprzeć by nie uwiecznić tych zmian na filmie. Reżyserem obrazu jest, oczywiście, Matricium®. W roli głównej moja skóra.

Chcesz wypróbować ten preparat? Jeżeli tak weź udzial w konkursie "Skóra - Twoja najlepsza wizytówka".

Mimo łatwości stosowania rezultaty kuracji po 15. dniach są zaskakująco pozytywne. Po otwarciu jednorazowej ampułki Matricium® jej zawartość wystarczy rozsmarować delikatnie na wybranym obszarze. Preparat można stosować na twarz, łącznie z okolicami oczu, szyję i dekolt. Kondycja mojej skóry po biologicznej autoregeneracji indukowanej uległa znacznej poprawie. Jest ona pełna blasku co oznacza, że komórki mojej skory znów odzyskały dawne zdolności funkcjonalne. Co dla mnie ważne preparat jest sterylny, a wszystkie jego składniki biomimetyczne. Terapia jest więc w pełni naturalna i, co równie ważne, sięga przyczyn, nie ogranicza się do skutków przez co na trwałe podnosi potencjał skóry.

gnomW_1Według badań in vivo po 1 cyklu (30 dni) stosowania Matricium® indeks mitotyczny (zdolność komórek do namnażania się) wzrasta do wartości 16, 8 właściwej skórom młodym (20-letnim).

Skuteczność, szybkie i długotrwałe rezultaty to elementy, na które zwracam uwagę nie tylko wybierając preparaty i zabiegi medyczne i kosmetologiczne. Matricium® to moim zdaniem wspaniała alternatywa dla wielu bardziej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki niemu znów dobrze czuję się w swojej skórze! Formuła „szyta na miarę potrzeb skóry” definiuje na nowo jej kondycję. Wszystkie dobrane harmonijnie składniki przywracają jej dawną równowagę. Mimo, że jestem dopiero na początku drugiej połowy mojej 30 – dniowej kuracji wiek biologiczny mojej skóry jest, z pewnością, znacznie niższy niż ten metrykalny. Podczas wczorajszego pobytu na Targach Dentystycznych "Dent-a-med" we Wrocławiu, mieście pełnym tajemniczych gnomów pomyślałam, że działanie Matricium® można by porównać metaforycznie do magicznej siły takiej małej humanoidalnej istotki. To inteligentna formuła.

 Maya M. Kowalczyk

 

 

 

 

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782