Business-Relations.pl

Artystka TRENDY

 IMG_2559Paulla (Paulina Ignasiak) jest wokalistką o rzadko spotykanej, 5-oktawowej skali głosu. Ta wschodząca gwiazda to wielka nadzieja polskiej sceny muzycznej.

 W wieku lat 16 ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną pierwszego stopnia w klasie gitary klasycznej i fortepianu. Współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej śpiewając w chórkach. Od najmłodszych lat brała udział i wygrywała liczne konkursy i festiwale. Udział w wielu popularnych programach telewizyjnych przyniósł jej (prócz wysokich nagród) sympatię i uznanie widzów.

 W listopadzie 2008 r. wydała debiutancki krążek zatytułowaną ‘Nigdy nie mów zawsze’, która uzyskała status platynowej płyty. W październiku następnego roku wydała reedycję płyty z 5 nowymi utworami. Podczas tegorocznego festiwalu muzycznego TOPtrendy zdobyła tytuł artystki TRENDY.

Ze względu na barwę głosu i sposób śpiewania jest często porównywana jest do Edyty Górniak. Jednak jak twierdzi nikt w tym kraju nie ma monopolu na określoną fryzurę czy styl, a będąc porównowanym do kogoś nie można sprzedać takiej ilości płyt jak ona to robi. Zapytana o sposoby na utrzymywanie głosu w dobrej kondycji odpowiedziała, że ostatnio nie trenuje go specjalnie. 'Idę na żywioł, po prostu śpiewam. Gramy sporo koncertów. Jem wszystko, piję gazowaną, chociaż nie powinnam. Jem ostre rzeczy - życie jest krótkie ...', twierdzi Paulla. Jej plany na przyszłość to koncerty, koncerty i jeszcze raz koncerty ... . W styczniu dwa w Stanach Zjednoczonych, a latem duża trasa koncertowa po wielu miastach Polski. Jesienią zamierza nagrać w studio piosenki na kolejną płytę.

 

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782