Business-Relations.pl

Kultura biznesu

Runmageddon Charity, czyli sportowy wymiar pomagania

Organizator Runmageddonu proponuje firmom i ich pracownikom udział w ekstremalnym biegu z przeszkodami w konkretnym i ważnym społecznie celu. Zachęcając tym samym do połączenia sportu, integrującego wyzwania z pomaganiem innym. 

Grafika

Czytaj więcej: Runmageddon Charity, czyli sportowy wymiar pomagania

Nadchodzi Era Nowych Kobiet

"Ideą Ery Nowych Kobiet jest budowanie kobiecych mikrospołeczności. Społeczności, która wzajemnie się motywuje, wspiera. Polki zajmują ostatnie miejsce w Europie pod względem samoakceptacji. Zapominają o sobie, zawsze ważniejsza jest rodzina, obowiązki, sąsiedzi - ich problemy, troski. ENK może pomóc w rozwiązaniu problemu dnia codziennego - dzielenia się troską i otrzymania rady, nieoceniania, nienegowania, tylko rady i wsparcia w decyzji danej kobiety. Jest doskonałą motywacją do działania, bo jak wiadomo "w grupie siła", jeśli spotyka się 10 kobiet chcących pobiegać, to dlaczego ja nie mogę dołączyć", mówi Agata Wojcik, liderka Ery Nowych Kobiet w Gliwicach. Zapraszamy do lektury dalszej części tego interesującego wywiadu. 

Wszystkie chętne przedstawicieli Płci Pięknej zapraszamy na kolejne spotkania Ery Nowych Kobiet, w tym 15.05.2019r. w Restauracji Polskiej W Gliwicach.. Będzie się działo!!!

Czytaj więcej: Nadchodzi Era Nowych Kobiet

Umiejętność konstruowania CV, jako jedno z narzędzi outplacementu grupowego

Trudno przecenić znaczenie pierwszego etapu rekrutacji, jakim jest analiza nadesłanych przez kandydatów dokumentów aplikacyjnych.

Czytaj więcej: Umiejętność konstruowania CV, jako jedno z narzędzi outplacementu grupowego

Świat innowacji, nowoczesnych technologii i nowatorskich rozwiązań

16–17 listopada 2017r. na terenie Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice” odbył się II Festiwal Innowacji i Technologii. Goście mogli poznać bliżej świat innowacji, nowoczesnych technologii i nowatorskich rozwiązań. W trakcie spotkań dyskutowano m.in. na temat innowacyjnego podejścia do wykorzystywania nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej, nowych modeli biznesowych jako następstwa innowacji w świecie mediów czy finansowania innowacyjnych projektów i wpływu rewolucji cyfrowej na możliwości finansowania innowacji.

Grafika

Czytaj więcej: Świat innowacji, nowoczesnych technologii i nowatorskich rozwiązań

Rynki azjatyckie

W Katowicach odbyło się kolejne spotkanie w ramach Letniej Akademii Biznesu. Tym razem poświęcone było ono możliwościom handlowym oferowanym przez rynki azjatyckie. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Państwa Środka oraz Japonii. Stronę japońską reprezentował Mateusz Kol z Japońskiego Centrum Kultury i Biznesu ICHIGO, zaś stronę chińską przedsiębiorca Hovey Wang oraz Michał TomanekInicjatywa Wspierania Polskich Producentów.

Czytaj więcej: Rynki azjatyckie

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782