Business-Relations.pl

Kultura biznesu

Warto pomagać

Warto pomagać! 

Grafika

Turniej finałowy Silesia Business&Life

24 sierpnia 2019r. na polu golfowym w Siemianowicach Śląskich rozegrano turniej  finałowy Silesia Business & Life.

Czytaj więcej: Turniej finałowy Silesia Business&Life

Dziennikarze zmierzą się z Runmageddonem

Radio Zet, Polska The Times, Sport.pl, TVN i TVP to tylko niektóre redakcje, których reprezentanci w połowie września staną na starcie III Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Biegach Przeszkodowych. Dokładnie 14 września, o godzinie 12:00 osoby, które na co dzień publikują newsy, przeprowadzają wywiady i informują o najważniejszych wydarzeniach, odejdą od swoich komputerów i podejmą wyzwanie Runmageddonu. Lista startujących cały czas się zapełnia i coraz więcej przedstawicieli mediów deklaruje swój start w mistrzostwach.

Czytaj więcej: Dziennikarze zmierzą się z Runmageddonem

Runmageddon Charity, czyli sportowy wymiar pomagania

Organizator Runmageddonu proponuje firmom i ich pracownikom udział w ekstremalnym biegu z przeszkodami w konkretnym i ważnym społecznie celu. Zachęcając tym samym do połączenia sportu, integrującego wyzwania z pomaganiem innym. 

Grafika

Czytaj więcej: Runmageddon Charity, czyli sportowy wymiar pomagania

Nadchodzi Era Nowych Kobiet

"Ideą Ery Nowych Kobiet jest budowanie kobiecych mikrospołeczności. Społeczności, która wzajemnie się motywuje, wspiera. Polki zajmują ostatnie miejsce w Europie pod względem samoakceptacji. Zapominają o sobie, zawsze ważniejsza jest rodzina, obowiązki, sąsiedzi - ich problemy, troski. ENK może pomóc w rozwiązaniu problemu dnia codziennego - dzielenia się troską i otrzymania rady, nieoceniania, nienegowania, tylko rady i wsparcia w decyzji danej kobiety. Jest doskonałą motywacją do działania, bo jak wiadomo "w grupie siła", jeśli spotyka się 10 kobiet chcących pobiegać, to dlaczego ja nie mogę dołączyć", mówi Agata Wojcik, liderka Ery Nowych Kobiet w Gliwicach. Zapraszamy do lektury dalszej części tego interesującego wywiadu. 

Wszystkie chętne przedstawicieli Płci Pięknej zapraszamy na kolejne spotkania Ery Nowych Kobiet, w tym 15.05.2019r. w Restauracji Polskiej W Gliwicach.. Będzie się działo!!!

Czytaj więcej: Nadchodzi Era Nowych Kobiet

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782