A(g)loves-dotyk przyszłości

  ag3Agloves®  są niczym dotyk przyszłości. Te rękawiczki to idealne rozwiązanie na jesienne chłody i zimowe mrozy. W technologii tej wykorzystano srebro-metal o najwyższym spośród wszystkich pierwiastków przewodnictwie elektrycznym i cieplnymAgloves® , szczególnie w wersji Sport, nie tylko doskonale chronią przed chłodem, ale także umożliwiają precyzyjne sterowanie urządzeń za pomocą pojemnościowych wyświetlaczy dotykowych. Warto także podkreślić, iż srebro ma właściwości antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybicze. Są miękkie, ciepłe i elastyczne. Przytulnie dopasowane uszczelki mankietu chronią przed wiatrem, a pokryty srebrem włókna nylonu zatrzymują ciepło w środku. Można je nabyć w ZGSklep.pl, a w dniach 17-21.12.2011r. wygrać w konkursie „Elektryczna miłość”.

ag2Codziennie korzystamy z telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów, touchpadów, systemów GPS, mp3, mp4, konsoli do gier czy keyboardów. Większość z tych urządzeń obsługuje się za pomocą dotykowych powierzchni sterujących. W najnowocześniejszych urządzeniach do wykrywania dotknięć stosuje się technologię pojemnościową. Sterowanie odbywa się za pomocą zmian pojemności elektrycznej dotykanego wyświetlacza pojemnościowego. W przeciwieństwie do ekranu oporowego, reagującego na zmiany oporu elektrycznego zmiany między wtopionymi weń przezroczystymi elektrodami, wyświetlacza działającego w oparciu o technologię pojemnościową nie można obsługiwać za pomocą rysika czy zwykłych rękawiczek. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Sterowanie odbywa się za pomocą zmian pojemności elektrycznej dotykanego wyświetlacza pojemnościowego, a rysik czy zwykłe rękawiczki nie są przewodnikami. Gdy dotykamy wyświetlacz pojemnościowy gołą ręką działa on wykorzystując naturalny ładunek bioelektryczny skóry. Ciało ludzkie, w tym skóra jest bogatym źródłem bioelektryczności. Ładunki mogą być przenoszone za pomocą jonów, na przykład pod wpływem tych zawartych w pocie. Łatwo zauważyć, że pojemnościowy ekran dotykowy nie chce sprawnie działać, gdy palce są suche. Idealnym rozwiązaniem na jesienne chłody i zimowe mrozy są Agloves®  Sport. W technologii tej wykorzystano srebro-metal o najwyższym spośród wszystkich pierwiastków przewodnictwie elektrycznym i cieplnym. Agloves®  Sport to rękawiczki wykonane w całości z włókna nylonowego pokrytego srebrem (20%). Akryl ag1(75%) sprawia, że rękawice oddychają i pomagają utrzymywać wilgoć z dala od dłoni. Dzięki wykorzystaniu spandexu (5%) są elastyczne co zwiększa także precyzję ruchów. Przytulnie dopasowane uszczelki mankietu chronią przed wiatrem, a srebrne włókna zatrzymują ciepło w środku. Agloves®  Sport to wysokiej klasy rękawiczki. Są miękkie, ciepłe i elastyczne. Agloves®  Sport są nieco grubsze i cieplejsze od Agloves®  (68% poliester, 15% nylon pokryty srebrem, 12% spandex, 5% nić gumowa). Te innowacyjne rękawiczki nie tylko doskonale chronią przed chłodem, ale także umożliwiają precyzyjne sterowanie urządzeń z pojemnościowymi wyświetlaczami dotykowymi każdym z 10 palców. Zwykłe rękawiczki blokują przepływ bioelektryczności z dłoni do urządzenia. Zastosowanie srebra, które jest świetnym przewodnikiem cieplnym sprawia, że ciepło wytworzone przez dłonie ogrzewa palce. Agloves®  ułatwiają więc obsługę interfejsów także wtedy, gdy koniuszki palców są zbyt wychłodzone lub suche by móc sterować za ich pomocą wyświetlacz dotykowy czy obsługiwać funkcję gestów. Warto także podkreślić, iż srebro ma właściwości antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybicze.

Agloves®  Sport są kompatybilne ze wszystkimi pojemnościowymi urządzeniami z ekranem dotykowym. Rękawiczki współpracują z takimi urządzeniami jak: telefony komórkowe, aparaty, urządzenia multimedialne, konsole do gier, komputery rowerowe. Dzięki Agloves Sport możemy więc obsługiwać iPhone, Droid X, Samsung, Tom-Tom system GPS, Nook, ATM, iPad, iPod Touch, odtwarzacz MP3, Palm Pre, Blackberry Storm, Zune HD, Flip HD i wiele innych urządzeń.

Agloves®  Sport są dostępne w dwóch rozmiarach unisex S / M lub M / L. Są bardzo elastyczne, tak więc dopasują się nawet do szerszej dłoni. Kolor czarny połączony z drobinkami srebra czyni rękawiczki szarymi. Prać ręcznie w zimnej wodzie.

 Zapraszamy do ZGSklep.pl i do udziału w konkursie „Elektryczna miłość”, w którym można wygrać 3 pary rękawiczek Agloves®  Sport ufundowanych przez ZGSklep.pl!

Źródło: Z wykorzystaniem materiałów prasowych firmy Agloves®. (Materiał promocyjny)

Dodaj komentarz