Business-Relations.pl

Ekskluzywne otwarte bankiety biznesowe

W wakacje dajemy Ci możliwość rozwijania biznesu i zwiększania zysków poprzez polecenia, dostarczymy Ci również świetnej rozrywki! Spotkamy się w pięciu miastach, aby porozmawiać z przedsiębiorcami i managerami o ich potrzebach biznesowych i poszukiwanych kontaktach. Biznes niektórych Partnerów opiera się już nawet w 70% o kontakty PWP

Teraz chcemy pomóc Tobie. Dowiesz się, jak pracować skutecznie i zwiększać zyski Twojej firmy poprzez polecenia oraz zrelaksujesz się po całym tygodniu pracy :) Chłodzące drinki, smaczny poczęstunek, wartościowe nagrody, piękne kobiety i przystojni mężczyźnie, ekscytujące gry, ale przede wszystkim - rozmowy biznesowe, z Twoimi potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi, w eleganckich wnętrzach komfortowych lokali.   
Nasi Partnerzy odnotowali już ponad 2760 współpracy i poleceń. To dopiero początek. Jak możemy pomóc Tobie?  Rozwijaj swój biznes i baw się świetnie! Liczba miejsc limitowana. 

SZCZEGÓŁY I REJESTRACJA:

1. Bankiet PWP Warszawa 20.08.2015, szczegóły i rejestracja: KLIKNIJ

2. Bankiet PWP Wrocław, 27.08.2015, szczegóły i rejestracja: KLIKNIJ

3. Bankiet PWP Poznań, 3.09.2015, szczegóły i rejestracja: KLIKNIJ

4. Bankiet PWP Kraków, 9.09.2015, szczegóły i rejestracja: KLIKNIJ

5. Bankiet PWP Katowice, 10.09.2015, szczegóły i rejestracja: KLIKNIJ

oraz na www.projektwp.pl lub mailowo: imię, nazwisko, branża, numer telefonu na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Życzymy wielu wartościowych kontaktów i świetnej rozrywki! :)

Do zobaczenia 

Zespół PWP
www.projektwp.pl

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782