Business-Relations.pl

Właśnie założyłeś lub prowadzisz swój biznes? Musisz tam być!

1 dzień pełen Energii, Wiedzy i Gotowych rozwiązań aby wznieść Twój Biznes na wyższy poziom! Jeśli właśnie założyłeś firmę, lub jesteś przedsiębiorcą z doświadczeniem i szukasz inspiracji oraz pomysłów na rozwinięcie swojego biznesu, wówczas mamy coś co Cię zainteresuje! Właśnie z myślą o takich osobach jak Ty 25 października 2014r. w Warszawie organizowana jest konferencja Start Up PLUS. Piszemy do Ciebie, ponieważ właśnie ruszyły zapisy na przedsprzedaż biletów na to niezwykłe wydarzenie, promowane przez serię wywiadów z prelegentami którzy wystąpią na tej konferencji. 
Zapraszamy do obejrzenia filmu video.
 
Oto 3 najważniejsze powody, dla których powinieneś przyjąć zaproszenie i pojawić się tam:
 
#1 - Konferencja Start Up PLUS to:
- 7 wyjątkowych praktyków biznesu
- Niezwykła energia
- Sprawdzone strategie działania
- Gotowe rozwiązania dla rozwoju Twojego biznesu
 
#2 - Poznasz najnowsze odkrycia z dziedziny biznesu, marketingu, finansów oraz motywacji. Rozwiązanie gotowe od razu o wykorzystania we własnym biznesie!
 
#3 - Tylko osoby zapisane na listę oczekujących otrzymają link do przedsprzedaży biletów w niezwykle atrakcyjnych cenach! 
 
Osobiście, szczerze polecamy Ci tą konferencję, ponieważ wiemy, że kiedy z niej wrócisz twój biznes i życie może zmienić się diametralnie i nic już nigdy nie będzie takie same.
 
Aby dowiedzieć się więcej o samym szkoleniu wystarczy wejść na stronę: http://startupplus.pl/
 
Przyszłość Twojego Biznesu zależy od podejmowania mądrych decyzji, jedną z nich możesz podjąć już dzisiaj. 
 
Dla pierwszych 18 osób, wraz z naszymi partnerami, przygotowaliśmy atrakcyjne bonusy i tak:
 
Pierwsze 12 osób które kupi bilet na konferencje dostanie  w prezencie bilet na pierwsze spotkanie "Klubu Biznesu" (o wartości 400zł!)
           
  •             Kolejne 3 osoby dostaną roczną prenumeratę magazynu "Start Up Magazine" (o wartości 120zł!)
  •        
  •             Kolejne 3 osoby dostaną w prezencie wybrane książki od OnePress... i absolutnie KAŻDY dostanie kod rabatowy na zakup książek.

 Dlaczego zdecydowałem się oferować bilet na spotkania Klubu Biznesu o wartości 2x przekraczającej cenę biletu na konferencję?   

Ponieważ celem tej konferencji jest pomóc osobom które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem, nie tylko dobrze wystartować ale wznieść swój biznes na wyższy poziom. Osobiście natomiast nie znam lepszego sposobu na dotarcie z punktu A do punktu B niż rozmowa z kimś kto tę drogę już przebył.

 Jeśli więc właśnie założyłeś firmę, lub jesteś przedsiębiorcą z doświadczeniem i szukasz inspiracji oraz pomysłów na rozwinięcie swojego biznesu, wówczas serdecznie zapraszam Cię na konferencja Start Up PLUS.

 Swoje miejsce, oraz więcej informacji o konferencji znajdziesz pod adresem: www.startupplus.pl   Uwaga tylko do 25.09 wszystkie bilety dostępne są w specjalnej promocyjnej cenie!

 #2 - Konferencja jest też dodatkowo promowana przez serię wywiadów z prelegentami którzy na niej wystąpią. 

Pierwszy z nich możesz obejrzeć już teraz - startupplus.pl/video1.html

Na pierwszy ogień poszedł Mirosław Droszcz dyrektor i współwłaściciel Oddziału Partnerskiego Expander. Zobacz jakie sposoby na pozyskanie finansowania poleca on młodym firmom i jak pomaga przedsiębiorcom naleźć najlepsze finansowanie dla ich biznesu: startupplus.pl/video1.html   

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782