Business-Relations.pl

Futurallia 2014

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach z przyjemnością informuje, że już za kilka dni w Lyonie, po kilku miesiącach przygotowań rozpocznie się 19. Międzynarodowe Forum Rozwoju Biznesu FUTURALLIA 2014. Forum FUTURALLIA 2014 odbędzie się w dniach 4 – 6 czerwca br. w Lyonie. FUTURALLIA to przedsięwzięcie na skalę światową, które może przyczynić się do poszerzenia kontaktów polskich firm i uzyskania możliwości prowadzenia biznesu poza granicami Polski.

W jednym miejscu spotka się ponad 500 firm z całego świata. Organizatorzy Forum gwarantują uczestnikom udział w 16 spotkaniach z firmami o podobnym profilu działalności. Daje to duże możliwości pozyskania biznesowej, finansowej oraz technologicznej współpracy, a także prezentacji Polski i polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.

 

 

 

Z Polski na Forum FUTURALLIA wyjadą 3 firmy:

MOSTY KATOWICE Sp. z o.o. http://www.mostykatowice.pl - pan Marek Romuzga

DOZAMEL Sp. z o.o. http://www.wpp.wroc.pl - panowie Piotr Kubiński, Paweł Kowalczewski i Jan Litwin

SOR-DREW S.A. http://www.sordrew.pl - pan Marcin Jadczyk

Ostatniego dnia Forum, podczas ceremonii zamknięcia podane zostanie miejsce kolejnego, 20. Forum Futurallia, na które już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy!

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782