Business-Relations.pl

Krakowskie Skrzydła Sukcesu

Twoja firma (jak każda firma na całym świecie) rozwija się dzięki klientom. Zapewne nie masz czasu, aby codziennie szukać nowych osób, które zainteresują się Twoją ofertą.

A gdyby ktoś to zrobił za Ciebie? Gdyby ktoś w jednym miejscu zgromadził otwartych na współpracę ludzi, którzy chętnie by porozmawiali o Twojej firmie? Czy warto byłoby skorzystać z takiej okazji i w krótkim czasie poznać tylu potencjalnych klientów, ilu teraz poznajesz w 2 miesiące?

Aby uczestniczyć w Skrzydłach Sukcesu zapisz się koniecznie na: http://skrzydlasukcesu.pl/konferencje

My to już zrobiliśmy! Stworzyliśmy dla Ciebie konferencje dzięki której:

·         Przyspieszasz proces nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami,

·         Pokazujemy Ci jak w krótkim czasie poznać innych uczestników spotkania i przedstawiamy Cię osobiście ludziom z którymi możesz współpracować,

·         Wzmacniasz swoje umiejętności uczestnicząc w konkretnych szkoleniach biznesowych.

To jeszcze nie wszystko!

Poruszyła mnie ostatnio wyjątkowa historia człowieka który od totalnego zera, od pracy w fabryce żaluzji doszedł do niewiarygodnych sukcesów. Jest dziś właścicielem kilku świetnie prosperujących firm. Zafascynował mnie fakt, że ten człowiek – Daniel Konieczny postanowił wzbogacać życie innych ludzi, inspirować ich, wspierać, motywować i pokazywać krok po kroku w jaki sposób można zmienić swoje życie i bez względu na to z jakiego poziomu dzisiaj zaczynamy – dojść do takich sukcesów o jakich nawet nie śniliśmy. Fakt – Daniel stosuje zakazane techniki! Kilka z nich miałam okazję przetestować i gdyby ktoś mi powiedział, że aż tak skutecznie działają – nie uwierzyłabym. Postanowiłam tą wiedzą podzielić się także z Tobą. To nasz wielki sukces, że Daniel Konieczny zgodził się wziąć udział w Skrzydłach Sukcesu w Krakowie 27 marca i opowiedzieć Ci o trzech najskuteczniejszych zakazanych technikach.

Już się nie mogę doczekać tego spotkania i jestem ciekawa jak te techniki zadziałają na Ciebie i Twoich znajomych (których możesz zaprosić na Skrzydła Sukcesu).

Wywiad z Danielem możesz zobaczyć na stronie konferencji: http://skrzydlasukcesu.pl/konferencje/szczegoly/18/skrzydla-sukcesu-w-krakowie-27-03-2014

Poza Danielem Koniecznym weźmiesz też udział w krótkich szkoleniach prowadzonych przez Mirosława Kędzierskiego – o budowaniu bezpiecznego biznesu, Karola Latonia – o obniżaniu kosztów w firmie i Anity Michalskiej o tym jak poprawić funkcjonowanie firmy przez coaching.

Aby uczestniczyć w Skrzydłach Sukcesu zapisz się koniecznie na: http://skrzydlasukcesu.pl/konferencje

Jeśli nie możesz być z nami 27 marca w Krakowie, zapraszamy na nasze kolejne konferencje które organizujemy w: Katowicach, Gdańsku, Toruniu, Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie, Jeleniej Górze, Poznaniu, Łodzi i Londynie.

Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia!

Dorota Mastalska i cały zespół Areny Biznesu i Skrzydeł Sukcesu

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782