Business-Relations.pl

Szczupła i zdrowa

Plakat_sezon_2_Siemianowice Wieczory pełne pasji, nowości, ciekawych i rzeczowych pokazów na żywo oraz okazji do spotkania wielu znakomitych ekspertów to opis idealnie pasujący do tej akcji.  Wybrane wtorkowe wieczory zmieniają się w prawdziwy Dzień kobiet z doskonałą rozrywką, połączoną ze zdobywaniem wiedzy.
Zapraszamy na drugie spotkanie II sezonu naszej akcji w Siemianowicach Śląskich już 27 listopada o godz. 18.00. Tym razem gościmy w Style Hotels Vacanza przy ul. Olimpijskiej 4. W tym jakże pięknym miejscu poruszymy temat trudny, ale niezwykle istotny dla każdej kobiety: Szczupła i zdrowa.

Zbędne kilogramy to bolączka każdej kobiety. Są jednak sposoby jak skutecznie sobie z nimi radzić. W trakcie wtorkowego wieczoru poruszymy kilka  z nich. O metodach bezbolesnych i szybkich opowie Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne DER-MED.  Dietetyk Sonia Chrośnik z Vitaline wytłumaczy jak zdrowo się odżywiać, a Centrum Fitness Monopol zademonstruje kilka dynamicznych ćwiczeń na rozgrzanie mięśni. Poza technikami odchudzania będzie także możliwość skosztowania zdrowych soków oraz okazja do prawidłowego doboru biustonosza z udziałem profesjonalnych brafitterek Vanilla Body Shop. Nie zabraknie także stałych elementów naszych spotkań m.in. pokazu fryzur wykonanego przez ekspertów z Lovely Look oraz wspaniałego poczęstunku. Wieczór uwieńczy występ muzyczny Krzysztofa Ster.

DSC_3155DSC_3068_1

Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie do przesyłania  zgłoszeń na adres mailowy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Szczegóły na www.wtorkowesalonystylowe.pl .

ZAPRASZAMY

27 LISTOPADA 2012 r.

Siemianowice Śląskie, ul. Olimpijska 4, Hotel Vacanza

godz. 18.00

WSTĘP WOLNY

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782