Business-Relations.pl

Wizerunek

Biegi OCR nowym zawodnikiem w raporcie sponsoringu sportowego

Po raz pierwszy biznesowa wartość biegów OCR została zauważona przez autorów corocznego raportu „Rynek sponsoringu sportowego”. W tegorocznym opracowaniu zyskujące na popularności biegi przeszkodowe dołączyły do grona 10 dyscyplin ujętych w rankingu przychodów ze sprzedaży praw sponsoringowych.

- Jest to ważny moment dla biegów OCR, w tym Runmageddonu. Po raz pierwszy zostały one przebadane pod kątem możliwości prowadzenia działań sponsorskich i znalazły się w TOP 10 dyscyplin, pozwalających w sposób efektywny komunikować markę sponsora. - mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu i dodaje: Wartością Runmageddonu są emocje oraz silna, lojalna społeczność, a to z punktu widzenia potencjalnego sponsora bardzo ważny aspekt przy budowaniu atrybutów jego marki.

Czytaj więcej: Biegi OCR nowym zawodnikiem w raporcie sponsoringu sportowego

Perła w Bieszczadach

Hotel **** ARŁAMÓW to nie tylko wspaniałe i wyjątkowe miejsce do wypoczynku w Bieszczadach, ale także jeden z największych i najnowocześniejszych kompleksów konferencyjnych i kongresowych w Polsce. Z hotelu roztacza się przepiękny widok na góry, lasy i doliny Gór Słonnych oraz Pogórza Przemyskiego. Przy dobrej widoczności z pokoi można zobaczyć przepiękną panoramę Bieszczad Wysokich.

Patrz także: Wizyta w SPA w ArłamowieObiekty i imprezy sportowe w Arłamowie, Rezydencja w Arłamowie, Trening olimpijski ...

Czytaj więcej: Perła w Bieszczadach

Płyn micelarny Nivea

Zapraszam także do lektury:

Pielęgnujący płyn micelarny Nivea - część 1
Pielęgnujący płyn micelarny Nivea - część 2

Czytaj więcej: Płyn micelarny Nivea

Najpiękniejsze świąteczne dary

Zwyczaj obdarowywania się prezentami początek ma swe korzenie w rzymskich Saturnaliów - święcie ku czci Słońca. Do dziś prezenty, nie tylko te bożonarodzeniowe wnoszą dużo Słońca do naszych serc. Na temat tego czy przynosi je Dzieciątko, Mikołaj, Aniołek czy Gwiazdor są różne opinie. Jedyne co jest pewne, że przynoszą mnóstwo radości nie tylko obdarowywanym, ale i tym, którzy je chowają pod choinką. Oczywiście, dotyczy to nie tylko świątecznych prezentów. Zimową porą zazwyczaj marzymy o większej ilości Słońca i ciepła oraz letnich wojażach do krajów Basenu Morza Śródziemnego. Stąd idealnym prezentem może być, np. zestaw pozwalający na stworzenie SPA w zaciszu domowej łazienki.

Grafika

Czytaj więcej: Najpiękniejsze świąteczne dary

Arkana urody

Arkana to polska marka bezpiecznych i skutecznych produktów kosmetycznych, które sprawiają, że dobrze czuję się w mojej skórze. Mimo, iż zegar biologiczny wciąż tyka za ich sprawa jego wskazówki posuwają się znacznie wolniej. To nie magia ani ułuda, lecz efekt ciężkiej pracy naukowców z wielu dziedzin. Warto je mieć na swojej toaletce jeśli dba się o urodę.

Czytaj więcej: Arkana urody

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782