Business-Relations.pl

Wizerunek

Płyn micelarny Nivea

Zapraszam także do lektury:

Pielęgnujący płyn micelarny Nivea - część 1
Pielęgnujący płyn micelarny Nivea - część 2

Czytaj więcej: Płyn micelarny Nivea

Najpiękniejsze świąteczne dary

Zwyczaj obdarowywania się prezentami początek ma swe korzenie w rzymskich Saturnaliów - święcie ku czci Słońca. Do dziś prezenty, nie tylko te bożonarodzeniowe wnoszą dużo Słońca do naszych serc. Na temat tego czy przynosi je Dzieciątko, Mikołaj, Aniołek czy Gwiazdor są różne opinie. Jedyne co jest pewne, że przynoszą mnóstwo radości nie tylko obdarowywanym, ale i tym, którzy je chowają pod choinką. Oczywiście, dotyczy to nie tylko świątecznych prezentów. Zimową porą zazwyczaj marzymy o większej ilości Słońca i ciepła oraz letnich wojażach do krajów Basenu Morza Śródziemnego. Stąd idealnym prezentem może być, np. zestaw pozwalający na stworzenie SPA w zaciszu domowej łazienki.

Grafika

Czytaj więcej: Najpiękniejsze świąteczne dary

Arkana urody

Arkana to polska marka bezpiecznych i skutecznych produktów kosmetycznych, które sprawiają, że dobrze czuję się w mojej skórze. Mimo, iż zegar biologiczny wciąż tyka za ich sprawa jego wskazówki posuwają się znacznie wolniej. To nie magia ani ułuda, lecz efekt ciężkiej pracy naukowców z wielu dziedzin. Warto je mieć na swojej toaletce jeśli dba się o urodę.

Czytaj więcej: Arkana urody

Luksus odkrywania piękna

Dr Irena Eris to znana na całym świecie marka zbudowana przez Irenę Eris, doktora farmacji. Te kosmetyki zabierają na wyspę szczęścia, na której dba się o piękno holistycznie. Ich baza to nie tylko wysokiej jakości składniki, ale przede wszystkim naukowe  osiągnięcia Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris. Mieści się ono wraz z częścią administracyjną firmy oraz jej liniami produkcyjnymi w estetycznym, nowoczesnym budynku w Piasecznie, koło Warszawy.

Grafika 

Czytaj więcej: Luksus odkrywania piękna

Walka z Rakiem Piersi

Działajmy razem by pokonać raka piersi Estée Lauder Companies w kampanii na rzecz walki z rakiem piersi – Limitowana edycja The Lip Balm La Mer i Art Stick Duo Bobbi Brown

Październik będący miesiącem walki z rakiem piersi to miesiąc, w którym ma miejsce coroczna kampania Różowej Wstążeczki na rzecz Walki z Rakiem Piersi (Breast Cancer Awareness (BCA) Campaign, zainicjowana w 1992 r. przez Evelyn H. Lauder. Misja jest kontynuowana przez Elizabeth Hurley, globalną ambasadorkę Kampanii BCA oraz Williama P. Lauder’a, dyrektora wydawniczego Estée Lauder Companies.

Grafika 

Czytaj więcej: Walka z Rakiem Piersi

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782