Business-Relations.pl

Warsztaty z Mistrzem Olafem Tabaczyńskim

 pog_studnTwoja pociecha przygotowuje się do pierwszego w życiu balu? Zapisz ją na warsztaty wizażu studniówkowego prowadzone przez samego Olafa Tabaczyńskiego. Pokaz będzie poświęcony aktualnym trendom modowym oraz makijażowym, analizie kolorystycznej, poradnictwu w zakresie indywidualnego doboru stroju i makijażu studniówkowegoOlaf Tabaczyński zalicza się do szczęśliwej piętnastki osób na świecie, które mogą poszczycić się tytułem Międzynarodowego Mistrza Makijażu Profesjonalnego. Jest także Mistrzem Polski Makijażu i Stylizacji.

Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły rejestracji: http://www.akademiamedycynyipiekna.pl/studniowkowe-pogotowie oraz http://swsm.pl/studniowkowe-pogotowie.

Warsztat z Mistrzem Olafem Tabaczyńskim ma na celu przede wszystkim przekazanie uczestnikom praktycznych umiejętności w zakresie samodzielnego przygotowania makijażu studniówkowego. Aby spotkanie przyniosło maksymalnie dużo korzyści uczestniczącym w nim osobom, powinny one przynieść ze sobą strój, który przygotowują dla siebie jako strój studniówkowy (jeśli posiadają), dodatki, biżuterię, a nawet obuwie, a także ulubione kosmetyki kolorowe. 

Liczba uczestników warsztatu jest ograniczona po to, by efektywnie pod okiem Mistrza wypróbować indywidualnie dopasowanych makijażowych tricków i sztuczek oraz dobrać makijaż najlepiej pasujący do typu urody i stroju danej osoby, a zarazem zgodny z trendami sezonu. 

 Zapraszamy maturzystki oraz maturzystów!

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782