Business-Relations.pl

Bio Electro Peeling

 IMG_4308Firma Abacosun jest dystrybutorem urządzenia do Bio Elektro Peelingu oraz fal radiowych mono – i bipolarnych. Jest to jedyna na świecie innowacyjna metoda eksfoliacji prądami elektrycznymi. W wyniku zachodzących reakcji najpierw usuwa się martwe komórki naskórka, a następnie skeratynizowane komórki warstwy rogowej. Zabieg przyspiesza więc naturalny proces odnowy biologicznej skóry. Pochodząca z urządzenia energia działa natychmiast. Po stymulacji proces peelingujący jest aktywny przez następne 4 – 5 dni. To unikalny peeling o szerokim spektrum działania.

IMG_4306Zabieg jest alternatywą dla mikrodermabrazji diamentowej i korundowej. Może być wykonywany w okresach dużego nasłonecznienia. Nie stosuje się go jedynie u osób z przeciwwskazaniami do prądu oraz u kobiet w ciąży. Przed zabiegiem trzeba ściągnąć wszystkie akcesoria z metalowymi elementami (np. kolczyki). W trakcie Bio Electro Peelingu pojawiają się wyładowania elektryczne spowodowane odpowiednią modulacją dwóch nakładających się na siebie fal elektrycznych. Pod plecy wkłada się elektrodę bierną, a sam zabieg przeprowadza się z użyciem elektrody czynnej. Elektroda ta jest śliska więc nic nie podrażnia skóry. Odczuwa się jej ciepło na skórze. Zabieg wykonuje się szybkimi ruchami od wewnątrz do zewnątrz bądź poziomymi i pionowymi. W momencie oderwania głowicy od skóry dochodzi do mikrowyładowań. Te granatowo – fioletowe „mikropioruny” widać je gołym okiem. Uderzając w naskórek powodują rozrywanie połączeń pomiędzy zrogowaciałymi, martwymi komórkami co indukuje proces złuszczania. Ma to także działanie długofalowe. Proces przechodzenia komórek z warstwy podstawnej do rogowej jest przyśpieszony o około 7 dni. Normalnie proces odnowy naskórka trwa 28 dni. Mikroabrazja elektryczna skraca go do 21 dni. W trakcie zabiegu wytwarza się także ozon, który ma działanie dezynfenkujące - szczególnie cenne na przykład w przypadku skór trądzikowych. Zabieg można wykonywać jednorazowo, można go łączyć z innymi zabiegami oczyszczającymi na przykład z terapią kwasami. By uzyskać głębokie efekty, na przykład w celu usunięcia blizn pooperacyjnych czy przebarwień zabieg mikroabrazji elektrycznej wykonywać należy trzy razy dzień po dniu, a następnie jeden zabieg przypominający po upływie 7 dni. Bio Electro Peeling można łączyć z zabiegiem wykorzystującym fale radiowe mono – bądź bipolarne by pobudzić produkcję kolagenu, elastyny oraz zwiększyć napięcie skóry. Na twarzy wykonuje się go przez 10 minut, a na plecach o 5 minut dłużej.

W przypadku cer delikatnych Bio Electro Peeling wykonuje się na sucho. Gdy skóra jest mokra efekt jest znacznie bardziej intensywny. Wykonując zabieg na odtłuszczonym 0 % mleku uzyskuje się poprzez wykorzystanie właściwości wapnia dodatkowy efekt eksfoliacji chemicznej. Zabieg ten nie wywołał u mnie żadnych podrażnień ani alergii. Nie spowodował także mikrouszkodzeń naskórka więc jest on całkowicie nieinwazyjny.

Bio Electro Peeling był testowany w paryskim Centrum Medycyny Niekonwencjonalnej i Anti-Agingu i wielokrotnie nagradzany podczas targów medycznych w Paryżu, Barcelonie i Genewie za innowacyjność i technologię.

Eksfoliacja i odmładzanie za pomocą urządzenia Bio Electro Peeling są bardzo przyjemnymi i skutecznymi zabiegami. Zapach ozonu jaki pozostaje na skórze także ma niezwykle odświeżające działanie.

 Maya M. Kowalczyk

Dystrybutor na terenie Polski :

Abacosun

Ul. Olgierda 45

81 – 534 Gdynia

tel. / fax 58 664 64 51, 58 781 66 66

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782