Business-Relations.pl

Olbrzymi potencjał bioaktywny

 matricium_xmas„Aby nasza skóra właściwie funkcjonowała, powinniśmy nauczyć ją <od nowa prawidłowo żyć>. Zamiast ją tylko leczyć, zadbać, by odzyskała i utrzymywała swe funkcje witalne”, Jean – Noel Thorel.

Stymulowanie regeneracji tkanki skórnej na poziomie komórkowym to moment krytyczny w spowolnieniu i naprawie oznak procesu starzenia. Matricium® to kolejny etap rozwoju technologii pielęgnacji skóry, kreowania innowacyjnych rozwiązań, które dają realne, skuteczne rezultaty przeciwstarzeniowe.

To moja recepta na młodość i piękno. Idealny prezent pod choinkę, bez wględu na płeć, rasę czy wiek obdarowanego.

hialuronic_acidKomplementarne składniki aktywne zostały wybrane w taki sposób by wzajemnie przyczyniać się do uzyskania pozytywnych rezultatów. Ich unikalna i specyficzna kombinacja umożliwia osiągnięcie wielu celów co przekłada się na widoczne gołym okiem rezultaty. Siła Matricium®  tkwi w wykorzystaniu wyłącznie składników występujących naturalnie w skórze. To formuła ze wszech miar wszechstronna, i co szalenie ważne, przynosząca długofalowe rezultaty. Jej potencjał jest tak duży, że efekty nie znikają po zakończeniu kuracji, lecz trwają miesiącami. Dzieje się tak dlatego, ze preparat ten dostarcza komórkom składników odżywczych, których poziom spada wraz z wiekiem. W ten sposób chroni jej zasoby i wyrównując straty pozwala na ponowne wykorzystanie naturalnych zdolności tkanki skórnej. Matricium® to nie cząstka ani kosmetyk, lecz wysokiej klasy środek odżywczy dla komórek.

Delikatna, miękka, jednorodna, płynna nowoczesna postać zapewnia 100 % przyswajalność oraz głęboką penetrację.

Matricium® to sterylny produkt medyczny testowany dermatologicznie, cytokompatybilny, hypoalergiczny, nie komediogeniczny (nie zatyka porów). W procesie jego produkcji nie wykorzystuje się : parabenów, nitroamin, ftalanów, triklosanu, sztucznych barwników ani substancji modyfikowanych genetycznie. Produkt ten nie był testowany na zwierzętach. Wiem z doświadczenia, że jest to formuła zapewniająca całkowite bezpieczeństwo stosowania i absolutną tolerancję. O tym, że wspomaga proces gojenia również przekonałam się na własnej skórze stosując go po terapii mikroigłowej.

IMG_4411_1Matricium® jest przeznaczone do każdego rodzaju cery. Może być używane równolegle z innymi produktami oczyszczającymi i pielęgnacyjnymi w trakcie zakończonej przed tygodniem 30 – dniowej terapii stosowałam ten środek odżywczy łącznie z serum Matriciane na noc i kremem z kwasem alguronowym na dzień. Zasypiam i budzę się z poczuciem, że zrobiłam dla swojej skóry wszystko. Podczas ostatniej edycji 3. Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych miałam okazję obejrzeć preview najnowszego filmu w koprodukcji z polską, którego wskanowana jako całość pod względem fizycznym, umysłowym i duchowym bohaterka uczestniczy w Kongresie Futurystycznym. Matricium® to, z pewnością, milowy krok w przyszłość pielęgnacji skóry!

Kolejną kurację tym preparatem rozpocznę za 3 miesiące. Producent, Laboratoire Dermatologique Bioderma, zaleca jego cykliczne stosowanie – najlepiej 4 razy do roku pomiędzy sezonami szczególnie obciążającymi skórę. Osobom ze skóra naruszona po zabiegach medycznych zaleca się stosowanie Matricium® aż do całkowitego jej wyleczenia. Preparatu nie stosuje się jeżeli na skórze wystąpią krwawiące i sączące się rany.

Matricium® to uniwersalna pielęgnacja, która sięga przyczyn. Temu preparatowi warto zaufać.

 Maya M. Kowalczyk

 

 

 

 

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782