Business-Relations.pl

Abacosun

IMG_4261 - Nasza firma specjalizuje się w wyposażaniu i pomaganiu w organizacji gabinetów kosmetycznych. Istniejemy na rynku od 18 lat – mówi Dagmara Sulewska, koordynator ds. rozwoju i współpracy zewnętrznej w firmie Abacosun. Firma dynamicznie rozwija się i dopasowuje do potrzeb zmieniającego się rynku i nowoczesnego klienta. Stąd wciąż wiele nowości w ofercie Abacosun.Oferujemy sprzęt do zabiegów podstawowych  pielęgnacji twarzy i ciała, solaria a także specjalistyczne aparaty dedykowane do usuwania tkanki tłuszczowej, zabiegów przeciwzmarszczkowych, zamykania naczynek, makijażu permanentnego. Mamy w ofercie kosmetyki profesjonalne i te do kontynuacji zabiegów gabinetowych w domu - są to mniejsze opakowania natomiast ich skuteczność i skład są dokładnie takie same jak tych stosowanych w gabinetach. Oczywiście, nie wszystkie kosmetyki ze względu na ich skład i właściwości mogą być odsprzedawane do domu – wyjaśnia dalej.

IMG_4314Najbardziej rozpoznawalne z oferty kosmetyków Abacosun są linie De Noyle’s, Viviean oraz, stworzona na bazie nanotechnologii, Leorex. Abacosun kojarzy się także, nie tylko lingeristkom, z mikropigmentacją estetyczną i paramedyczną. Dzięki izraelskiej firmie NPM (ang. New Permanent Makeup) także Polki mogą wejść w Nową Erę Makijażu Permanentnego. NPM produkuje nie tylko specjalistyczne urządzenia najnowszej generacji, ale także wyposażenie dodatkowe typu pigmenty, kartridże . Ich unikalne kształty pozwalają kontrolować pracę i uzyskać pożądany efekt cieniowania, kreski czy włosa. Urządzenia te pozwalają również na wykonanie makijażu paramedycznego, czyli wykorzystanie makijażu permanentnego do wykonania korekt przebarwień, blizn czy odtworzenia pigmentacji sutków. – Makijaż paramedyczny to usuwanie niedoskonałości powstałych w wyniku chorób lub po zabiegach chirurgicznych. Przykładowo po zabiegu rekonstrukcji piersi, związanej ze zmianami nowotworowymi w tym obszarze, za pomocą makijażu permanentnego można odtworzyć czerwień sutka. Można też wyrównać koloryt płytko unaczynionej powieki górnej poprzez kamuflaż– tłumaczy Dagmara Sulewska z firmy Abacosun.

 Maya M. Kowalczyk

Abacosun

Ul. Olgierda 45

81 – 534 Gdynia

tel. / fax 58 664 64 51, 58 781 66 66

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782