Business-Relations.pl

Akcja Reaktywacja

 IMG_0154Mija 10. dzień odkąd zaczęłam stosować Matricium®. W składzie tego preparatu nie ma żadnej bazy kosmetycznej, a tylko składniki aktywne i substancje działające w najgłębszych warstwach tkanki skórnej. Dzięki tej formule moja skóra odzyskała dawną dynamikę. Jej cykl odnowy biologicznej uległ znacznemu skróceniu. Nie muszę nawet zerkać do lustra by zobaczyć różnicę. Odczuwam poprawę nawet z zamkniętymi oczami. W minionym roku nagrodzono ten preparat tytułami Perła Dermatologii Estetycznej oraz Doskonałość Roku. Dla mnie Matricium® to perła w koronie doskonałych preparatów jakie zdobią moją toaletkę.

Niczym starożytna bogini piękna i miłości Afrodyta, zrodzona według legendy z morskiej piany, rozpoczynam codziennie rano i wieczorem swą przemianę. Najpierw starannie zmywam z twarzy makijaż, kurz i bród by na oczyszczoną skórę nałożyć Matricium®. Ten preparat ma niezwykle czystą i płynną niczym woda konsystencję. Stworzony w 100 % z biomimetycznych składników dostarcza mojej skórze tego czego potrzebuje*. Z wiekiem bowiem jej poziom naturalnych zasobów maleje. Matricium® jest kompatybilne na poziomie komórkowym więc skóra akceptuje go w 100 %. Po aplikacji nie odczuwa się żadnego dającego uczucie ściągania filmu, lecz pełen komfort, który trwa i trwa ... . Mam więc wrażenie, że wnika głęboko w tkankę skórną. Ta czysta witalna formuła jest niczym nowe życie dla mojej skóry. To świetny suplement „diety”, którym karmię ją co dnia. Robię to bez obaw, bo nie ma w niej żadnych konserwantów, alkoholu, substancji zapachowych, barwników czy związków powierzchniowo czynnych. Matricium® jest więc dla niej tym czym mleko matki dla noworodka. Nie mając w swym składzie żadnych niefizjologicznych i egzogennych substancji Matricium® jest najlepszym lekiem nawet dla skóry wrażliwej i tej po zabiegach medycznych.

SCN_0035_1SCN_0024_1

Moja skóra po terapii mikroigłowej wymagała wspomożenia w powrocie do "normalności". Kuracja Matricium® sprawiła, że poprzez przyspieszenie procesu odnowy biologicznej odzyskała równowagę i do tego tę na poziomie sprzed lat. Matricium® przyśpieszyło proces gojenia i regeneracji. Już po 10. dniach od rozpoczęcia kuracji widzę znaczną poprawę : moja skóra nie jest już matowa i szorstka, widocznie zwiększyła się jej gęstość, a większość rozszerzonych naczyniek zniknęła bezpowrotnie. Zgodnie ze wskazaniami zawartymi w poradniku dermatologicznym „Tajemnice Zdrowej Skóry” by zahamować procesy zapalne toczące się w naczynkach nie tylko regularnie (co 30 dni) obkurczam kolejne ich warstwy za pomocą IPL, ale także poddaję się rekomendowanym przez Laboratoire Dermatologique Bioderma zabiegom gabinetowym. W zeszłym tygodniu miałam robioną na twarzy, szyi i dekolcie maskę z 24-karatowym złotem (nanotechnologia). Mieniłam się pięknie, a mój nieco "halloweenowy" wygląd przypomniał mi Arabki, które na wieczorną imprezę przybyły tuż po wizycie w gabinecie kosmetycznym. Ich skóra po zabiegach wybielająco – rozświetlających nabrała „duchowej” poświaty.

Docierając do najgłębszych warstw tkanki skórnej i mając w swym składzie aż 63 składniki biomimetyczne Matricium® wydaje się być remedium na przyczyny problemów ze skórą. Mając taki suplement moja skóra w szybkim tempie nabiera sił, a ja zerkając w lustro mam powody do uśmiechu. Stan ten potwierdzają wyniki profesjonalnych badań skóry i tych ogólnoustrojowych, które pozwalają mi dokładnie określić jaka dietę, także tę dermatologiczno - kosmetologiczną, którą powinnam stosować w najbliższym czasie.

 Maya M. Kowalczyk

* W składzie Matricium® znaleźć można m.in. :

  • PEPTYDY, które wspomagają metabolizm skóry dzięki działaniu podobnemu do czynnika wzrostu.
  • AMINOKWASY niezbędne do podziału komórek, pełnią istotną rolę w komunikacji komórkowej (receptory, przekaźniki). Podobnie jak enzymy, aminokwasy są wykorzystywane w trakcie procesu syntezy protein (np. kolagen, elastyna).
  • SOLE MINERALNE, które działają jak katalizatory reakcji biologicznych skóry. Pomagają również utrzymać równowagę osmotyczną i dobrze nawilżony naskórek dzięki swojej zdolności wiązania cząsteczek wody.
  • PIERWIASTKI ŚLADOWE, o faktory wielu enzymów biorące udział w metabolicznych reakcjach chemicznych zachodzących w organizmie.
  • WITAMINY, czynniki namnażania się i regeneracji komórek naskórka.
  • CUKRY (węglowodany), niezastąpione źródło energii wszelkich biologicznych procesów, w szczególności procesów regeneracji komórek i tkanek, a tym samym również gojenia się ran.
  • KWAS HIALURONOWY, główny składnik macierzy pozakomórkowej, stanowi on jedną z substancji kluczowych w utrzymywaniu gęstości, jędrności i nawilżenia skóry.
  • NUKLEOTYDY I ICH SKŁADNIKI: stanowią podstawę struktury DNA i odgrywają kluczową rolę w podziale komórek.

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782