Business-Relations.pl

Kultura narodowa

Dzień Kultury Kubańskiej

20 października to Dzień Kultury KubańskiejTo dzień, w którym został zagrany po raz pierwszy hymn narodowy Kuby w 1868 r. nazwany "La Bayamesa" , stworzony przez Pedro Figueredo "Perucho". W tekście hymnu został ujęty cały charakter ciągłej walki Kubańczyków, bitew i ich zwycięstwa.

Jedyny w świecie przewodnik

Po 14 miesiącach podróżowania, researchowania, pisania, konsultowania, testowania i poprawiania powstał jedyny taki przewodnik na świecie! Punktem wyjścia do jego stworzenia było kreatywne pokazanie firmy, która działa w 14 krajach na dwóch kontynentach i stworzenie materiału, który będzie pożyteczny nie tylko dla jej potencjalnych Klientów, ale także Pracowników i Partnerów. A czy jest coś co bardziej łączy ludzi, którzy pracują w międzynarodowym środowisku niż podróżowanie? 

Czytaj więcej: Jedyny w świecie przewodnik

Destynacja Restauracja

Sztuka kulinarna to jeden z artefaktów fizycznych i behawioralnych kultury. W dzisiejszych czasach spożywanie posiłków znów staje się jedną z form celebrowania wydarzeń. W tym roku zwiedzałam i byłam widzem, który współtworzy smaki, aromaty i atmosferę w Momo Restaurant & Coctail Bar, Restauracji Poziom oraz Restauracji i Bistro Szyb Maciej. W każdym z tych lokali poznałam jego historię, układ i elementy tworzące kontekst komunikacyjny i kulturowy serwowanych tam dań. 

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji – linki poniżej.

Czytaj więcej: Destynacja Restauracja

Portugalskie klimaty

Claudia Madur to wielkie odkrycie i jeden z nowych głosów Fado. Zadebiutowała w 2009 roku wydaniem albumu o nazwie Fado Sem Tempo, z tradycyjnymi utworami Fado. Claudia zdobyła międzynarodowe uznanie dzięki interpretacji utworu "Ó Gente da Minha Terra" w międzynarodowej kompilacji "Beginner's Guide to Fado" (Demon Music Group), która otworzyła jej drogę do występów w Hiszpanii, Francji, Niemczech, Danii, Szwajcarii, Turcji, na Cyprze i w Stanach Zjednoczonych. Jej obecność na scenie i słodycz interpretacji wzbudzają wielkie uznanie.

Grafika

Czytaj więcej: Portugalskie klimaty

Chiński Nowy Rok

16 lutego 2018 r. rozpocznie się Chiński Nowy Rok 2018, który będzie rokiem Ziemistego Psa, zgodnie z kalendarzem księżycowym, opierającym się na 12 latach zwierząt i 5 latach żywiołów, tworzących razem 60-letni cykl. Będzie trwał do 4 lutego 2019. Pies (gou狗) zajmuje jedenaste miejsce w chińskim zodiaku. Rezerwując z wyprzedzeniem terminy sesji negocjacyjnych należy omijać wszystkie dni świąt narodowych (Chiński Nowy Rok oraz Chiński Dzień Narodowy). 

Czytaj więcej: Chiński Nowy Rok

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782