Business-Relations.pl

Sage Symfonia

Sage Group plc to wielonarodowe przedsiębiorstwo z siedzibą główną w Newcastle upon Tyne w Wielkiej Brytanii, które zajmuje się dostarczaniem oprogramowania wspomagającego zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Firma została założona w roku 1981, od roku 1989 jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (LSE), zaś od 1999 roku należy do grona spółek zaliczanych do indeksu FTSE 100. Firma ma swe oddziały w 24 państwach świata i jest największym światowym dostawcą rozwiązań IT dla małych firm.

Sage Group plc jest patronem sali koncertowej Sage Gateshead w Gateshead, która została otwarta 17 grudnia 2004r.

 Pobierz wersję demo

Pakiet Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość przeznaczony do prowadzenia każdej formy uproszczonej księgowości. Rozszerzenie o moduł Faktury umożliwia wystawianie faktur i innych niezbędnych dokumentów księgowych, zaś moduł Płace daje możliwość rozliczania płac zatrudnionych pracowników. Kupując Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość w formie subskrypcji w cenie zakupu otrzymuje się dodatkowo pakiet e-Box, który składa się z aplikacji e-Dokumenty i e-Deklaracje. Aplikacje te umożliwiają obsługiwanie e-deklaracji, e-faktur oraz e-przelewów.

Program automatyzuje codziennie wykonywane czynności co pozwala na zwiększenie efektywności oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Czytaj także: Rozwiązania Sage

Rozbrzmiewająca symfonia Sage

Jednolity Plik Kontrolny 

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782