Business-Relations.pl

Delia Cosmetics na targach Cosmoprof Asia

W dniach 11-13 listopada 2013 r. w Hong Kongu odbyły się targi Cosmoprof Asia. Delia Cosmetics po raz kolejny zaprezentowała tam swoje produkty. Targi Cosmoprof Asia w Honk Kongu to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży kosmetycznej. W tegorocznej edycji na łącznej powierzchni 81500 m2, w 22 pawilonach wzięło udział ponad 2350 wystawców, w tym aż 30 firm z Polski.

 

Zdjęcia

Stoisko Delia Cosmetics cieszyło się ogromną popularnością wśród odwiedzających, a produkty spotkały się z dużym uznaniem. Firma podczas targów zaprezentowała kilka nowości ofertowych, które zostały bardzo dobrze przyjęte: farby do włosów a także do brody i wąsów Cameleo Men a także szampony i odżywki Cameleo. Firma nawiązała też wiele kontaktów dystrybucyjno-handlowych.

Delia Cosmetics polski producent kosmetyków z ponad 15-letnim doświadczeniem, posiadający niezwykle bogate portfolio kosmetyczne oraz ugruntowaną pozycję na rynkach zagranicznych w ponad 50 krajach na całym świecie. Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz kosmetyków do makijażu i paznokci. Sukces rynkowy marki potwierdzony jest licznymi prestiżowymi nagrodami branżowymi. 

E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

784 110 782